Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol vannak a különleges nők?

Hol vannak a különleges nők?

Figyelt kérdés
Akik nem olyanok, mintha tömeg gyártott termékként épp most jöttek volna le a futószalagról. Akiknek természetes bájuk van és lehet velük sokféle dologról beszélgetni. Akiknek nem az a céljuk, hogy minél többször odadobják magukat, használati tárgyként olyanoknak, akik szemében a nullával egyenlő az értékük. Akiknek van saját személyiségük és nem a szokásos sablon, amit a világ az emberre erőltet.

2022. szept. 16. 13:27
1 2 3 4 5
 11/43 anonim válasza:

Én különleges vagyok, egyre inkább látom, h mennyire és hogy ez milyen szokatlan. Viszont nem vagyok fiatal, 45 felett járok. A fiatal(abb) nőknek nehezebb dolguk van.

Egyébként is, a nőknél hangsúlyozottan érvènyesül, h "ha sapka van rajta, az a baj, ha nincs, az a baj". És még egymàst is kritizálják...

2022. szept. 16. 15:01
 12/43 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy azért itt is vannak ilyen nők.

Ez a tucatnak álcázom magam és várok, hogy rájöjjenek, mégsem vagyok az, nekem kicsit komikus és elég értelmetlen.

Ha pedig valaki azzal adja önmagát, hogy ugyanolyan mint a többség az elég nagy önellentmondás.

Vagy esetleg ő az akit az összes többi utánoz.

2022. szept. 16. 15:39
 13/43 anonim válasza:
Milyen idős vagy?
2022. szept. 16. 16:20
 14/43 A kérdező kommentje:
25 éves.
2022. szept. 16. 16:37
 15/43 anonim válasza:

12

Ezt én sem értem.


11-es voltam

2022. szept. 16. 17:43
 16/43 anonim válasza:

Na például.


Miért sminkelik ki magukat fiatal nők, akiknek tökéletesen tiszta, gyönyörű arcbőrük van? (Döbbenten látom, hogy a fiaim barátnői ebben a cipőben járnak. Az oké, hogy kifestik a szemüket és akkor - állítólag - jobb azt úgy csinálni, ha le van alapozózva az arcbőrük, de könyörgöm, tényleg minek??)


Miért kell lefogyni, ha valakinek az alkata kellemesen telt?


Miért kell divatosan öltözni, ha valaki az egyszerű farmer-póló összeállítás híve lenne?


Miért ciki (vérciki) a szandál-zokni, amikor pl. én csak így tudok létezni tavsszal és ősszel? Ha zárt cipőben lennék, megsülne a lábam, ha szandálban, akkor megfagyna. (Hozzáteszem, hogy nem miniszoknyához vagy miniruhához, hanem hosszúszárú farmerhez veszek fel zoknit szandállal.)


Miért kell parfümöt használni, ha valaki tulképpen utálja?


Miért kell a hajat, körmöket divatosra vágatni, nyalni, zselézni, lakkozni, ha valakinek alapjában véve nem is ez lenne az alapízlése?


Miért kell bármit is úgy csinálni, ahogy az nem természetes, nem jó, nem esik jól?


És ez nem a fiatal nők hibája alapjában véve, hanem igenis a társadalmi normák és elvárások változtak gyökeresen meg.


Én több, mint 30 éve voltam gimnazista, köpenyt hordtunk, hírből sem ismertük a márkákat (egy darab osztálytársnőnknek volt márkás cipője), mégis valahogy életben maradtunk. Szarabbnál szarabb ruhadarabjaink voltak, nekem pl. a kedvenc cipőm (amit anyám vett valahogy, sikerült hozzájutnia) egy "boszicipő" volt, amit mindenki irigyelt tőlem (egy sima magasszárú fekete bőrcipő volt, egyébként az egyik el volt rontva és gyűrött volt rajta a bőr).


Kib.szottul nem öltöztünk divatosan, nem sminkeltünk, egyébként nem is szőrtelenítettünk... mégis volt nemi életünk. :))


Szóval ez egy összetett kérdés, és ember legyen a talpán, aki meg meri tenni, hogy szembe megy az elvárásokkal.


És akkor mindig jönnek itt a nőktől a válaszok, hogy azért sminkelnek, mert maguknak akarnak tetszeni. Lóf.szt. Azért sminkelnek, mert az osztálytársnőik, barátnőik, később egyetemi évfolyamtársaik, később a kolleganőik is ezt teszik.


11-es és 15-ös voltam

2022. szept. 16. 19:16
 17/43 anonim válasza:
*Szarabbnál szarabb ruhadarabjaink voltak, nekem pl. a kedvenc cipőm (amit anyám vett valahogy, sikerült hozzájutnia) egy "boszicipő" volt, amit mindenki irigyelt tőlem (egy sima magasszárú fekete bőrcipő volt). Az egyik el volt rontva és gyűrött volt rajta a bőr.
2022. szept. 16. 19:29
 18/43 anonim válasza:
Itt minden nő ilyen. Ja, bocs, mégsem.
2022. szept. 16. 20:33
 19/43 anonim válasza:
nekjem semmilyen nemi életem nem volt középiskolásként, igaz én csak egy F vagyok
2022. szept. 16. 20:34
 20/43 anonim válasza:

18

Akinek nem inge, ne vegye magára, ugye...

2022. szept. 16. 20:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!