Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy lehet kiszűrni, hogy...

Hogy lehet kiszűrni, hogy belefuss olyanba aki gyakran váltogatja a partnereit? (nőbe)

Figyelt kérdés

Például aki fent van ezeken a társkereső oldalakon mint a tinder vagy a facebook dating elképzelhető, hogy millióan megkeresik.

De az is, aki mondjuk kihívóan öltözködik és mindenhol leszólítják. Nem is az érdekel mit csinál, csak szerintem gusztustalan.


Hogy lehetne ezt 100%-ban kiszűrni? Mert ha nem vagyok ott mellette folyamatosan nem tudhatom kivel mit csinál. Kémkedni sem fogok és nem is akarok. Ez nem féltékenység, nem érzelem csak lelki és testi hiigénia.


2022. szept. 5. 15:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
örülök, köszi.
2022. szept. 5. 15:53
 12/22 anonim válasza:
Manapság egy prosti megbízhatóbb partner mint egy bulis csaj akit minden hétvégén màs tesz magàévà a klotyiban (vagy mögötte ugyebàr) 🤣
2022. szept. 5. 15:55
 13/22 anonim válasza:
Mi a probléma?Összefutsz egy nővel,aki csak szexelni akar veled-akkor szexelj vele.Nem leszel se jobb,se rosszabb pasi akkor ha vannak kalandjaid amíg az igazit keresed...
2022. szept. 5. 16:11
 14/22 A kérdező kommentje:

igy van. hogy lehet kiszűrni?

Esetleg olyanokkal próbálkozzak akinek van valakije? Akkor legalább biztos lehetek benne h rajtam kivul csak egy ember tolja neki.

2022. szept. 5. 16:11
 15/22 A kérdező kommentje:

ZSONI45

_hiigéniáról beszélek meg egymást hülyítéséről, meg hogy ő aranyéletű épp beteg, dolgozik, tanul. közben már a következő öttel egyeztet. Nekem elég volt ez.

2022. szept. 5. 16:12
 16/22 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz a megoldás tényleg, hogy olyannal próbálkozom aki benne van kapcsolatban. Nem érdekel mik a következmények. Inkább kapjak egy verést mint szifiliszt meg örök gombát.
2022. szept. 5. 16:13
 17/22 anonim válasza:

"Esetleg olyanokkal próbálkozzak akinek van valakije? Akkor legalább biztos lehetek benne h rajtam kivul csak egy ember tolja neki."


Miért vagy ebben olyan biztos?

2022. szept. 5. 16:23
 18/22 anonim válasza:
Basszus,17 válaszból 10 a tied-szinte magaddal beszélgetsz...Ha nem tetszik hogy egy nőnek több partnere van,volt-akkor menj szerzetesnek.A csaj nem fog kétségbe esni,ha te nem fekszel le vele,megteszi más.Vagy olyan nőt keresel akivel senki nem akar lefeküdni?Az mivel jobb?
2022. szept. 5. 17:00
 19/22 anonim válasza:
Minél tapasztaltabb a nő annàl fullosabb lehet nem ? A legfinomabb sajtokban is sok kukac màszkàlt :D
2022. szept. 5. 18:03
 20/22 anonim válasza:
Oh isten gyere le, remélem sose fogsz szaporodni ilyen észjárással.
2022. szept. 5. 20:19
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!