Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy lehet kiszűrni, hogy...

Hogy lehet kiszűrni, hogy belefuss olyanba aki gyakran váltogatja a partnereit? (nőbe)

Figyelt kérdés

Például aki fent van ezeken a társkereső oldalakon mint a tinder vagy a facebook dating elképzelhető, hogy millióan megkeresik.

De az is, aki mondjuk kihívóan öltözködik és mindenhol leszólítják. Nem is az érdekel mit csinál, csak szerintem gusztustalan.


Hogy lehetne ezt 100%-ban kiszűrni? Mert ha nem vagyok ott mellette folyamatosan nem tudhatom kivel mit csinál. Kémkedni sem fogok és nem is akarok. Ez nem féltékenység, nem érzelem csak lelki és testi hiigénia.


2022. szept. 5. 15:22
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy az ilyen nők gyakran azért elvárják a korrektséget és az érzelmi kötődést valamilyen szinten, de azért kipróbálnak még 1-2 partnert közben hátha az jobb.
2022. szept. 5. 15:24
 2/22 A kérdező kommentje:
És hát nem lehet elsőre megmondani.
2022. szept. 5. 15:24
 3/22 anonim válasza:
Pl nem Tinderen és egyéb alja helyeken keresgélsz nőt? :D Bàr az sem garancia. Lehet normàlisnak tűnik aztàn hetente vàltogatja a partnereit
2022. szept. 5. 15:37
 4/22 anonim válasza:

Van néhány téves koncepciód: az, hogy egy nőnek olyan a megjelenése, ami sok férfinak felhívja a figyelmét, az nem jelenti, hogy sok férfinak is igent mond.


A nőknél két okból szokott úgy alakulni, hogy a megszokottnál több partnerük van:

- Vannak, akik - legalábbis az életük egy szakaszában - nem keresnek komoly partnert, és nem érdekli őket, hogy emiatt mit gondlnak róluk: szeretik a szexet, és ha aférfiaknak lehet, akkor nekik is. Lehet, hogy tinderezik, lehet, hogy máshol keres alkalmi partnereket

- Mások keresik a komoly kapcsolatokat, de részben bennük van valami, részben rosszul választanak, és kapcsolatból kapcsolatba lépnek


Nem fogod tudni 100%-ban kiszűrni, csak ha megismered őt, és őszintén beszéltek. Ez azért is jó, mert összehozhat a sors olyannal, akinél rájössz, hogy nem is számít ez ez igazán.

2022. szept. 5. 15:45
 5/22 A kérdező kommentje:
Miért ne számítana igazán, ha az ilyen emberek mozgó nemibeteg gondozó beutalók? Másrészt meg átvágnak, hazudoznak, ferdítenek, profin belehúznak a csőbe. Nekem igenis számít. Nem fogok akárkivel összefeküdni.
2022. szept. 5. 15:47
 6/22 A kérdező kommentje:
Hogy aztán majd jöjjön a Józsi akinek nagyobb bmw-je van meg jobb albérlete, meg elviszi horvátba és akkor már azt mondja, hogy bocs, de ezen az időszakon velem ő már túl van, hagyjam békén. De először csak azt, hogy fáradt, beteg, tanulnia kell, vagy sokat dolgozik, hogy még sajnáljam is miközben b.szatja a p.áját valaki mással meg iszik és bulizik.
2022. szept. 5. 15:49
 7/22 A kérdező kommentje:
Isten mentsen az ilyenektől.
2022. szept. 5. 15:49
 8/22 A kérdező kommentje:
Én beleőrülnék, ha így kellene elszámolnom azzal, hogy emberi lelkekkel szórakozok sok nőnek meg ez az alap. Hogy tessék itt vagyok ki ad értem többet?
2022. szept. 5. 15:50
 9/22 anonim válasza:

"Miért ne számítana igazán, ha az ilyen emberek mozgó nemibeteg gondozó beutalók?"

- Egy betegséget vagy elkap valaki, vagy nem. Ez már nem a '90-es évek, hogy ne vegye komolyan valaki a kockázatot, ha alkalmi partnere van, és ne védekezne.

Ráadásul nemi betegséget egy partnertől is elkaphatsz.


"Másrészt meg átvágnak, hazudoznak, ferdítenek, profin belehúznak a csőbe."

- Ezt hogy sikerült összehoznod?

2022. szept. 5. 15:51
 10/22 anonim válasza:
Na, jó, az utolsó kommented után én feladom...
2022. szept. 5. 15:53
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!