Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire előnytelen társkeresé...

Mennyire előnytelen társkeresésnél ha fiatalabbnak nézek ki?

Figyelt kérdés
30/f vagyok és sokan mondják, hogy jó dolog, hogy fiatalosan nézek ki, de eddig csak a hátrányát tapasztaltam. Az emberek nem vesznek komolyan, a nők szóba se állnak velem, múltkor valaki 17-nek nézett.
2022. szept. 1. 14:10
 1/6 anonim válasza:
Ha lány lennél előny lenne, így hátrány
2022. szept. 1. 14:12
 2/6 anonim válasza:
Növessz szakállat, sokaknak jól áll és idősebbnek tűnsz. Amúgy engem nem zavarna; ha a korosztályod lennék, járnék kölyökképű sráccal, mert az számít, hogy valójában egyidősek vagyunk.
2022. szept. 1. 15:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok normális szakállat növeszteni
2022. szept. 1. 15:25
 4/6 anonim válasza:

Én is jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Valóban nem állnak szóba a velem egy korúak, még barátság céllal sem. De nem is baj, mert legalább nem nézik az aktuális párom az anyámnak vagy apámnak. Az exeim többnyire fiatalabbak voltak, így látszólag egy korúnak néztünk ki külsőre és köztük is vannak érettebb gondolkodásúak.

Én megismernélek, de valószínűleg nem érdekellek. /F

2022. szept. 1. 17:37
 5/6 anonim válasza:
mutizol képet? merre laksz?
2022. szept. 1. 20:50
 6/6 anonim válasza:
Küldj képet
2022. szept. 2. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!