Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Netes társkeresés köszönőszöveg?

Netes társkeresés köszönőszöveg?

Figyelt kérdés

Elkezdtem használni a Tindert, akadnak is párok. Viszont a kezdésnél sokszor bizonytalan vagyok abban, hogy mennyit írjak.

Egy "Szia mizu"-nál mindenképpen többet szeretnék, mivel az annyira basic, sablon, semmivel nem tűnnék ki 30 másik match közül. A partner és a saját leírásom/érdeklődési körünk alapján akár egy regényt is tudnék írni, amit viszont már túlzásnak éreznék, mert szegénynek lehet már attól elmenne a kedve az egésztől, hogyha a felét elolvasná. Illetve nem mindenki díjazza ezt a fajta szószátyár kezdést (én örülnék ha valaki így írna rám, de ez csak én vagyok) és inkább akkor kezdik értékelni a bőbeszédűséget ha már kialakult egyfajta kölcsönös szimpátia és valamennyire ismerjük egymást.


Kérdésem tehát, szerintetek milyen egy ideális köszönő szöveg hossza, illetve mit tartalmazzon? Mennyire legyen bőbeszédű, tartalmas, amivel kicsit egyénibbé varázsolhatom, de mégsem megy át kellemetlenbe? Elégnek gondoltok egy "Szia mizu" szintű szöveget is, szeretnétek litániákat olvasni, esetleg csak egy köszönés "nagyon szimpatikus vagy lenne kedved ismerkedni"?



2022. aug. 14. 19:16
 1/5 anonim válasza:

A Szia, mizu szerény véleményem szerint olyan, mintha az illető agyilag nulla lenne és nem tudná mi az a kommunikáció. Nos, ha valóban beszélgetni szeretnél, ajánlom, ne ezzel kezdj. Egy egyszerű szia is sokkal hatásosabb.

A másik dolog pedig az, megértem, hogy valóban nagyon elterjedt szokás mostanság ez a média platformon való ismerkedés, illetve kommunikáció, de csak én vagyok úgy vele, hogy ez nagyon nagy hülyeség?

2022. aug. 14. 19:55
 2/5 anonim válasza:

Na itt kezdődnek a problémák.

Már feltűnt több egyetemi haveromnál is,hogy egyszerűen nem tudnak kommunikálni a nőkkel.


Most pedig a te esetedben nem is a személyes beszélgetésről van szó,hanem egy netes társkeresésről,és már annak is az elején elakadtál,hogy mit is írj nekik.


Nem akarlak megbántani,de szedd össze magadat ember,mert ez így gáz.


Ugyanolyan emberek a nők is mint te vagy én,nem egy földöntúli életforma,mellyel ne lehetne szót érteni.

2022. aug. 16. 10:23
 3/5 A kérdező kommentje:

#1. Abban egyetértünk, amit a Szia mizuról gondolsz. Viszont a netes platformokon történő ismerkedést nem tartom hülyeségnek. Adott hozzá a technológia, adott hozzá a célközönség, nem látom a problémát. Van, hogy egy ember valaki olyan mellett találja meg a számításait, akitől távolabb él, vagy olyan helyen él, ahol az életképes személyes ismerkedési lehetőség kimerül a szémszéd utcában lakó néni unokájánál(igen, még léteznek ilyen helyek), esetleg nem él a környzezetében olyan, akivel el tudna képzelni egy kapcsolatot. Ilyen esetekben előnyösek ezek a platformok. Plusz ha nem lenne értelmük, akkor már ezek az appok/platformok sem léteznének.


2. Nem az a probléma, hogy nem tudok mit írni. Minden találatnál van mit írnom, tudok kezdeményezni, nem tekintek a nőkre idegen létformaként és a kialakult kommunikációt is tudom folytatni :) A kérdésem arra irányult, hogy az emberek többsége milyen hosszúságű/tartalmú szöveget tart elfogadhatónak, ki mit tart szimpatikusnak, mire reagálna nagyobb valószínűséggel pozitívan.

2022. aug. 16. 16:39
 4/5 anonim válasza:

Írd le egy részét annak, amit gondolsz. Mondjuk egy bekezdésnyit. Majd kérdezz valamit. Vagy a legjobb, ha valami gondolatébresztőt írsz, amire a lány úgy érzi, van mit mondania, reagálnia. Ha értelmes, akkor fog is.


Egyébként én sem tartom előnyösnek a netes ismerkedést. Abban igazad van, hogy arra jó, hogy távolabbi embereket összehozzon, viszont a legjobb szerintem amilyen hamar csak lehet átmenni személyesbe. Sokkal célravezetőbb.

2022. aug. 16. 18:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Általában úgy szoktam, hogy reflektálok a leírására (ha van), belecsempészek egy kicsit a sajátomból is és viccesen kérdezek. Ha nincs leírás, akkor kapok valamit kútfőből, 2-3 mondat általában elég kreatív szoktam lenni ilyen téren. Természetesen törekszem arra is, hogy személyes tali legyen minél hamarabb.
2022. aug. 16. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!