Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha a Tinderen egyre több...

Ha a Tinderen egyre több csajnak ki van írva bemutatkozásnál hogy milyen magasság alatt ne húzza jobbra őket egy pasi, mekkora felháborodás lenne ha a pasik elkezdenék kiírogatni hogy hány kiló alatt ne húzzák őket jobbra ha lehet?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 09:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagyis bocsánat, hány kiló felett akart lenni csak elgépeltem :)
2022. aug. 11. 09:56
 2/13 anonim válasza:
Mit bánom én,de egy törpe ne húzigáljon.
2022. aug. 11. 10:00
 3/13 anonim válasza:
Jogos
2022. aug. 11. 10:40
 4/13 anonim válasza:
Nyugodtan ki lehet írni, hogy senki se fusson fölösleges köröket.
2022. aug. 11. 10:48
 5/13 anonim válasza:

Teljesen jogos amit írsz. Sőt extrán jogos, a magasságon nem lehet változtatni de a testsúlyon igen.

Attól még továbbra is válogatni fognak a csajok testmagasság alapján, mert megtehetik. Ha 175cm alatt vagy, szívás.

2022. aug. 11. 11:20
 6/13 anonim válasza:
Én se értem mi ezekkel a gond. Az egy társkereső. Akinek ez lényeges az írja ki.
2022. aug. 11. 11:38
 7/13 anonim válasza:
Nyugodtan írják ki. Mindenki úgy válogat, ahogy akar.
2022. aug. 11. 11:45
 8/13 anonim válasza:
Én meg azt ìrom ki ,hogy ha nem tud főzni/ nokedlit szaggatni akkor húzzon balra..
2022. aug. 11. 12:48
 9/13 anonim válasza:

Szerintem kifejezetten hasznos hogy kiírják, bár nem keresek már rég párt szerencsére de emlékszem hogy voltak kellemetlen felismerések mindkét irányba - én 179cm magas vagyok, volt olyan lány akivel tök jót dumáltunk, tetszettünk egymásnak képeken, de nem beszéltünk a magasságunkról... aztán élőben kiderült hogy magasabb nálam vagy 4 centivel + magassarkút húzott úgyhogy volt az még több is akkor. Haverok lettünk amúgy, de már azon a randin megbeszéltük hogy sajnos egyikünknek sem imponál hogy ő a magasabb.


Aztán fordítva meg volt olyan hogy "ügyesen fotózott", és biztos vagyok benne hogy valami csalafinta módon soványított képekkel mutatkozott be egy lány, találkoztunk, hát alapból nekem nem a sovány lányok tetszenek, hanem a nőiesek, maximum picit teltek, de ő nem a nőiesen telt kategória volt ahogy a képeken tűnt hanem rendesen kövér.


Ha ezt mind előre tudtuk volna, nem pazaroltuk volna egymás idejét :)

2022. aug. 12. 10:18
 10/13 anonim válasza:
Nem felháborodnék, hanem hanem átgondolatlannak tartanám. Átlagos magasság esetén talán, de összességében az, hogy valaki hány kiló, nem feltétlen mérvadó. Ugyanannyi kiló vagyok, mint a legjobb barátnőm, viszont több mint 30 centivel magasabb, ennek megfelelően a testalkatunk nem igazán hasonlít.
2022. aug. 12. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!