Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, akinek...

Van itt olyan lány, akinek lenne kedve kép nélkül ismerkedni? 20/f

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy érdekes lenne úgy ismerkedni, hogy az elején nem is látjuk egymást.

2022. júl. 29. 23:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
Hát, egy anonim, kép és név nélküli fórumon nyilván így kezdődik minden esetben...
2022. júl. 30. 00:00
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül. Gyakran a köszönés után máris az következik, hogy "mutatsz képet magadról?".
2022. júl. 30. 00:05
 3/16 anonim válasza:
Szóval ha 100/1 eset így zajlik, akkor általánosítani kell? 😄 Szerinted mire való a Gyakori? Arra, hogy kép és név nélkül kérdezz és válaszolj vadidegeneknek. A téma teljesen mindegy, akár állatok kategória, akár ismerkedés.
2022. júl. 30. 00:14
 4/16 anonim válasza:
Többször belekezdtem már ilyen ismerkedésbe, de mindig arra ment ki, hogy küldjek neki ilyen képet, küldjek neki olyan képet.
2022. júl. 30. 00:30
 5/16 A kérdező kommentje:

3. Ha 100-ból 1 eset zajlana így. De van az 100-ból 80 is.


4. A képkérésre menne ki az, ha azzal kezdem, hogy az elején nem kell kép?

2022. júl. 30. 00:36
 6/16 anonim válasza:
A Gyakori nem társkereső, hogy kirakd a csöcsöd, meg az izmaidat, pénzedet. Hányszor próbáltál itt ismerkedni?
2022. júl. 30. 00:40
 7/16 anonim válasza:

Saját vélemény: szerintem ez nem fog működni. Már rengetegszer fordult elő, hogy anoníman jól elbeszélgettem nőkkel, összemelegedtünk aztán képet cseréltünk. Egy ilyen esetre kifejezetten emlékszem: küldtem képet magamról és helyesnek talált. Ő is küldött viszont. Túlzott elvárásaim nincsenek/nem voltak, ha egy nő átlagosan néz ki én beérem annyival. Viszont szegény csaj bűnronda volt.


Ilyen helyzetben már szinte pofátlanság elutasítani valakit és lehetetlenség anélkül, hogy ne okozz fájdalmat. Nem csak neki, de nekem is nagyon fájdalmas volt. Oly sokszor tapasztaltam ezt és ezért is kérek képet már a 2. vagy 3. üzenetet követően, hogy mindezt elkerüljük. Néha ez sem elég. Nemrég ismerkedtem egy nővel itt, akivel fotó alapján is bejöttünk egymásnak. Jól elbeszélgettünk, beleéltük magunkat dolgokba, majd a legvégén kinyögi, hogy 185 cm magas (ami kép alapján nem volt egyértelmű). Nos, ezért is tartom hülyeségnek a kép nélküli ismerkedést... de ha számodra nem fontos a külső, akkor hagyd figyelmen kívül az irományom és legyen sok szerencséd!

2022. júl. 30. 00:51
 8/16 Gymnospermatophyta válasza:
Szerintem is cserélnek képet többségében az emberek ismerkedésnél. Elvégre a külső is számít, tehát nincs ebben semmi meglepő.
2022. júl. 30. 00:53
 9/16 Gymnospermatophyta válasza:
7: Egyetértek. Szerintem is jobb ilyen helyen, hogyha pár dolgot az elején tisztázunk. Ilyen a külső is, meg a magasság is. Mivel én nem vagyok magas, az egyik első kérdésem biztosan erre vonatkozik/na egyebek mellett (távolság stb.). :)
2022. júl. 30. 00:56
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem fontos annyira a külső. Sosem a legszebb, legnépszerűbb lányoknak udvaroltam... mert ők vagy nem vettek komolyan, vagy nem voltak azon az értelmi szinten, hogy legyen közös témánk.
2022. júl. 30. 02:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!