Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elborult "éjtelkisélygi"...

Elborult "éjtelkisélygi" keresi szabadszellemű párját! Írsz?

Figyelt kérdés

Szevasztok! Sziasztok! Hellóka!


Rövid leszek és tömör. :) 21 éves egyetemistaként keresem megértő, kedves, művészetet kedvelő, kreatív, érzékeny lelkületű páromat, 18-22 éves lány személyében. A külső mindegy, ha megvan az összhang, nem számít, hogy hogyan nézel ki.


Magamról egy kicsit bővebben...

Imádom a művészeteket, legfőképpen a népi és iparművészet illetve a festészet és a fotográfia - filmművészet érdekel. Szeretek zenét hallgatni, szeretem az extrém sportokat, normál alkatú vagyok, rendszeresen mozgok de nem vagyok az a szikár típus, igaz kövér sem! 175cm magas vagyok és kb 75kg. Jártas vagyok a televíziós és rádiós műsorok szerkesztésben, az alapfokú fizikában és az újkori történelem témakörében. Gyűjtöm az antik cuccokat, utálom a rasszista p""sfejeket, ugyanakkor nem vagyok szélsőséges liberális sem. Kb konzervatív demokratának tartom magam, aki nem vet meg senkit sem a bőrszíne vagy a szexuális hovatartozása miatt, de bírja a régi értékeket. Optimista alkat vagyok, bár szerintem ez a bolygó már rég megérett a pusztulásra.


Nyalhatnám még magam különféle jelzőkkel, de inkább leírom mi az ami az idegeimre megy. Mert most olyan kis bőtollú kedvemben vagyok.


Sokmindent utálok:


Utálom, ha az emberek nyafognak. Utálom azokat a lányokat akik két pláza között kikenve-kifenve glasszolnak a placcon a telefonjukat nyomkodva és közben mindenkire úgy néznek mintha ők tojták volna ki a spanyolviaszt! Utálom azokat a gyökereket akik a k""""köztereken püffögtetik az e-cigit, miközben arcon fúlynak azzal a büdös kámforos retekkel! Utálom azokat akik mellémülnek a buszon, akkor is ha van máshol is üres hely! Utálom a nácikat akik kopasz hajukkal és a nyomi kis Gestapós kabátjukban hümmögnek az éjszakában! Utálom a focit! Utálom a politikusokat! Mindet! Egytől-egyig! Utálom a szakmámat! Utálom azokat a műsorvezetőket akik nulla tehetséggel vezetnek műsorokat! Utálom a celebeket, akik semmit sem értek el az életben, a média mégis velük van tele! Utálom a TikTokkereket és az influencereket! Utálom a nyálas könyveket! Utálom a kereskedelmi csatornákat amik olcsó bugyuta műsorokkal butítják az ország intelligencia hányadosát! Utálom a köztévét, ami ugyan ezt teszi csak az ő bugyuta műsorukat valami k"""" csoda folytán híradónak hívják! Utálom az újságírókat, akik újabban csak a celebdívák mellméretéről tudnak objektíven tájékoztatni! Manapság csak az hír, ha valamelyik vv-s X-Faktoros anyám se tudja kinek letört a körme! Hol élünk ba""zus???! Hol? Sorolhatnám napestig még, hogy mi bassza fel az idegeimet ebben a k"""" országban, de le van sz"rva az egész.


Szóval társamat keresem, stb. stb. A többit már leírtam. Ha hasonlóan érzel és te is utálsz mindenkit, írj üzenetet vagy olvass be nekem privátban. Az is eléggé szórakoztató.


Férfiak vagy magukat nőnek gondoló férfiak, ne írjanak. Csak nőket keresek. Evvan.



#szerelem #társkeresés #Sok itt a hülye #Te ki vagy? #Én ki vagyok? #Mi kik vagyunk?
2022. júl. 29. 22:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 A kérdező kommentje:
Állibeláris... 😂😂😂 Azt a mindenitt... Megszólalt az észlény!
2022. júl. 30. 11:06
 22/70 anonim válasza:
Mivel időközben a kérdező egy provokatív és ocsmány kommentjét törölték, így a 25-ös helyett a 24-es kommentre értendő, amit írtam.
2022. júl. 30. 11:16
 23/70 A kérdező kommentje:

Édes gyermekem.... Állibeláris... 😂😂😂😂 Egyrészt nem vagyok Pesti. 😂 Másrészt miért nem válaszoltál az előbbi kérdéseimre? Cikik a válaszok a mély igaz magyar lelkednek? Szerintem az náci, aki valakit a bőrszíne, vallása, származása miatt utál, lenéz, gyűlöl.


Hol írtam azt drága, hogy liberális vagyok??? Írd már le kérlek.

2022. júl. 30. 11:24
 24/70 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2022. júl. 30. 11:25
 25/70 anonim válasza:
Attól, hogy nem írtad le, attól még a tipikus "liberális" módon viselkedsz. Nekik szokásuk ez a tahó gyűlölködés, sajnos. Toleranciáért ajvékoltok, de velejéig romlott gyűlölködők és primitívek vagytok, bár a felsőbbrendűségi tudatotok ezt úgysem engedi belátni. Amúgy köszi, nem kérek a privijeidből, igaz, már nem is fogom tudni olvasni őket, megoldottam a problémát, lehúztam a budin, ami oda való volt.
2022. júl. 30. 11:36
 26/70 A kérdező kommentje:
A politológia területén NINCS ilyen fogalom, hogy ÁLLIBERÁLIS... Nincs sehol kofejtett meghatározása, max egy-két Mi hazánkos oldal említi, meg egy felhasználó az index fórumon. Nincs ilyen szakkifejezés... Honnan szedted ezt?
2022. júl. 30. 11:36
 27/70 A kérdező kommentje:
Neharagudj kedves, de te tényleg ennyira sötét vagy? Ez nagyon durva! 😂 Liberális módon viselkedek. Te pedig igazi náci birka módjára tolod a vakert. Nem igazán érdekel a véleményed. Szóval koccolj le szépen. Bár az ostobaságod felettébb szórakoztató.
2022. júl. 30. 11:39
 28/70 anonim válasza:
Remélem, ettől el is fogsz élvezni, legalább valami örömöd is lesz az életben. Amúgy ahhoz képest túl sok időt pazaroltál rám, hogy nem érdekel a véleményem. Csodálatos értelmiségieket képeznek ma az egyetemeken, bár azt nem értem, hogy ha neked olyan szar ez az ország, akkor miért itt tanulsz, és miért a magyar állam pénzén.
2022. júl. 30. 11:46
 29/70 anonim válasza:

Atyaisten. Sose fogsz találni magad mellé senkit.

De ha mégis, azt meg is érdemled.

2022. júl. 30. 14:23
 30/70 anonim válasza:
#32: Meg az is meg fogja érdemelni ezt a nímandot, aki szóba áll vele. Biztosan jókat fognak hisztizni együtt esténként. Az mondjuk a magyar oktatási rendszerről is sokat elmond, hogy az ilyenek is bejutnak az egyetemekre, sőt, még diplomát is kapnak.
2022. júl. 30. 14:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!