Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szabadszellemű hippis youtuber?

Szabadszellemű hippis youtuber?

Figyelt kérdés

Olyant keresek akinek a youtube csatornaja erre epul hogy ilyensmi temarol beszel.


Vagy esetleg ilyen temaba johet wattpados story is



2021. aug. 10. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Van egy Flower Friendly nevű lány youtube-on, őróla tudom, hogy hippi témájú videókat készít.

Nem tudom, ilyen típusúakra gondoltál-e, minden esetre én csak őt ismerem, pedig én is szívesen néznék ilyen témájú videókat. Aztán persze lehet, hogy valójában egy csomó van, csak én vagyok béna, és nem veszem észre :(


Ha történeteket szeretnél olvasni, és nem baj, hogy angol nyelvű, akkor szerintem nézz körül fanfiction.net-en, ott nagyon sok rövidebb-hosszabb novella van.

2021. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jasmin Lunar videói is ilyesmi témára épülnek. Ha gondolod, nézz bele néhányba. Előző voltam.
2021. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!