Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire nehez talalni ilyen...

Mennyire nehez talalni ilyen pasikat?

Figyelt kérdés
18-22 kozott keresek mackos pasikat, de nem igazan van sikerem. (Foleg pest-pest kornyeke, es NEM alkalmi) Szerintetek hol lehet a legegyszerubben talalni? Meg mielott jonnek az egeszsegtelen stb.. kommentek, tudom, valoban, azonban nekem az ilyesfajta fiuk tetszenek. (en is ilyen alkatu vagyok)

2022. júl. 28. 23:29
 1/6 anonim válasza:
Nincs ebben semmi rossz, mindenkinek más tetszik. :) Neten sajnos elég nehéz találni, oké, vannak ezek a társkeresők de fele kamus fele nem akar találkozni stb stb, van 1-2 normális talán. Pedig más nagyon nincs, csak Romeo vagy Grindr. Vagy szoktak lenni meleg bulik, ott is lehet mondjuk próbálkozni, de nem tudom ott milyen sikerrel lehet találni.
2022. júl. 28. 23:40
 2/6 anonim válasza:
Grommr oldalt próbáld esetleg.
2022. júl. 29. 05:28
 3/6 anonim válasza:
Buci Laci nem írt még rád?
2022. júl. 29. 10:19
 4/6 anonim válasza:
tarskereso vagy buli
2022. júl. 29. 11:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek.
2022. aug. 1. 17:30
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ha Badoo-n kiírod hogy mackós pasit keresel akkor tömegével fognak jelentkezni.


Amúgy szerintem a kompromisszum és a beletörődés nem a legjobb szelekciós elv mert mindig elégedetlen leszel.

2022. aug. 20. 12:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!