Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért válaszol ritkán a lány?

Miért válaszol ritkán a lány?

Figyelt kérdés

Bejelöltem, visszajelölt, ráírtam, válaszolt. Elkezdtunk beszélgetni, ami olyan üzenet volt beszivezte. Megbeszéltünk egy találkát jovőhétre.

Aztán bumm. Tegnap volt egy két üzenet váltás, de aztán azóta sem válaszol. Jó mondta, hogy elfoglalt a hétvégén nincs is fent sűrűn facebookon, de van olyan hogy akár fél órán keresztül is elerhető, de mégsem válaszol.

Felejtsem el, vagy csak át akarja gondolni mit írjon? Ne talán csak tesztel azzal hogy nem válaszol? Igazából még nem is találkoztunk vagyis mégcsak esélyt sem adott hogy élőben milyen velem lenni. Tanácstalan vagyok, segítsetek légyszi XD



2022. júl. 10. 10:50
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
biztos rájött, hogy többen is vannak, akikkel irogatsz vagy több profilról... ezekután mit vársz???
2022. júl. 10. 17:00
 22/22 A kérdező kommentje:
Szerintem a csajok is ugyanúgy irkalnak tobb sráccal
2022. júl. 10. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!