Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért válaszol ritkán a lány?

Miért válaszol ritkán a lány?

Figyelt kérdés

Bejelöltem, visszajelölt, ráírtam, válaszolt. Elkezdtunk beszélgetni, ami olyan üzenet volt beszivezte. Megbeszéltünk egy találkát jovőhétre.

Aztán bumm. Tegnap volt egy két üzenet váltás, de aztán azóta sem válaszol. Jó mondta, hogy elfoglalt a hétvégén nincs is fent sűrűn facebookon, de van olyan hogy akár fél órán keresztül is elerhető, de mégsem válaszol.

Felejtsem el, vagy csak át akarja gondolni mit írjon? Ne talán csak tesztel azzal hogy nem válaszol? Igazából még nem is találkoztunk vagyis mégcsak esélyt sem adott hogy élőben milyen velem lenni. Tanácstalan vagyok, segítsetek légyszi XD



2022. júl. 10. 10:50
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2022. júl. 10. 10:52
 2/22 anonim válasza:
Ne rugózz ezen, hagyj neki időt és teret. Másrészt lehet teszt is divatnak megfelelően vagy egyszerűen tényleg nem ér rá. A facebook kijelzései pedig közel sem tűpontosak.
2022. júl. 10. 11:06
 3/22 anonim válasza:

Egy alapszabály, nem rugózunk még egy SMS-én sem, ami fontos az a telefon beszélgetés.

Azon sem rugózunk, ha nem veszi fel a telefont.

Adj időt a dolognak, nem Neki, hanem a kapcsolatot kialakulásának, ha a Tiéd akkor a Tiéd, mindegy mikor, ha nem, akkor meg jobb a reményteli élet... Nyugalom, a hosszú élet, ritka! ;)

2022. júl. 10. 11:19
 4/22 A kérdező kommentje:

Mindketten 20 évesek.

Köszi a válaszokat, adok időt, aztán a találkánkon úgy is sok minden elválik XD

2022. júl. 10. 11:24
 5/22 A kérdező kommentje:
*vagyunk
2022. júl. 10. 11:25
 6/22 anonim válasza:
Legyél türelmes, most ismerted meg, ne mássz rá.
2022. júl. 10. 11:25
 7/22 anonim válasza:
írj és válaszolok én neked :)))) 21L
2022. júl. 10. 11:27
 8/22 anonim válasza:
Ez a "nincs időm válaszolni" kb a gépes MSN korszakban volt igaz, amikor nem volt mindenki zsebében ott az okostelefon. Ha pedig valaki iránt tényleg érdeklődöm, akkor mindenképp szorítok rá időt, hogy legalább 10-20 percenként pötyögjek néhány sort. Nem érdekled.
2022. júl. 10. 11:53
 9/22 anonim válasza:
Ez akkor hülyeség. Nem mindenki a messengeren lóg egésznap. Nekem se az az első ,hogy azonnal visszaírjak. Ha nincs időm ,akkor nem fogok azonnal válaszolni. Majd ha lesz rá időm,ha ezt a másik nem érti meg akkor abba kakilni bele. Napi 12órát dolgozom. Hétvégén van időm az itthoni dolgokat elintézni,és szeretem ha olyankor semmi külső zavaró tényező nincs. Majd ír ha lesz ideje. Vagy ha ennyire zavar akkor kérdezd meg tőle ,hogy miért nem válaszop. Max elmagyárazza ,hogy nem te vagy az első neki és nem áll veled szóba.
2022. júl. 10. 11:58
 10/22 anonim válasza:

Bocs, de szerintem rohadt idegesítő volt annak idején, amikor ha csak egy keveset is fent voltam, ugyanaz az ember egyből rámírt. Tök mindegy, ki, van, hogy nem szeretnék beszélgetni.

Az ilyen emberek miatt rejtettem el az állapotomat.


Ha nem akarod megtorpedózni előre a randit, akkor hagyd egy kicsit békén.

2022. júl. 10. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!