Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért válaszol ritkán a lány?

Miért válaszol ritkán a lány?

Figyelt kérdés

Bejelöltem, visszajelölt, ráírtam, válaszolt. Elkezdtunk beszélgetni, ami olyan üzenet volt beszivezte. Megbeszéltünk egy találkát jovőhétre.

Aztán bumm. Tegnap volt egy két üzenet váltás, de aztán azóta sem válaszol. Jó mondta, hogy elfoglalt a hétvégén nincs is fent sűrűn facebookon, de van olyan hogy akár fél órán keresztül is elerhető, de mégsem válaszol.

Felejtsem el, vagy csak át akarja gondolni mit írjon? Ne talán csak tesztel azzal hogy nem válaszol? Igazából még nem is találkoztunk vagyis mégcsak esélyt sem adott hogy élőben milyen velem lenni. Tanácstalan vagyok, segítsetek légyszi XD



2022. júl. 10. 10:50
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Millió példát tudnék írni, mint itt sokan..., de minek találgatni..., a magot elvetetted, rakd fel a polcra és élj nyugodtan tovább, nézelődj, mint kacsa a vízen, de közben alul veszettül kapálózz!
2022. júl. 10. 12:00
 12/22 anonim válasza:

Persze-persze, hétvégén is 12 órát dolgozik és nincs egyáltalán ideje válaszolni. Ez mekkora kamu.

Ezért kell egyszerre több nővel beszélni. Ha az egyik eltűnik, ott a másik.

2022. júl. 10. 12:03
 13/22 anonim válasza:
12,vendéglátásban dolgozik igen :)
2022. júl. 10. 12:13
 14/22 anonim válasza:
És minden egyes nap dolgozik és sosincs szünete sem. Tehát akkor sem elérhető, ha párkapcsolata van vagy egyéb okból keresik. Hihető.
2022. júl. 10. 12:22
 15/22 anonim válasza:
Balatoni büféseknél ez van
2022. júl. 10. 12:23
 16/22 anonim válasza:
Ameddig itt nyivákolsz tudnál fűzni három másik csajt. Szerinted mások nem írogatnak ennek a lánynak? Lehet bőven csak a futottak kategóriában vagy és adott kegyesen neked egy esélyt, hogy hátha megfogja benned valami.
2022. júl. 10. 12:40
 17/22 anonim válasza:

#12: gondolom, Te abban nőttél fel, hogy ha a férfi ír, arra a nőnek kötelessége első adandó alkalommal visszaírnia. Nem lehet olyan, hogy szeretne a telefonjától elszakadni, szeretne énidőt, nem pedig azt a tudatot, Zuckerberg jóvoltából a folyamatos kommunikációs kényszerrel próbálnak felette, a gondolatain, meg azon, mikor kivel beszéljen, kontrollt gyakorolni. Mindehhez pedig csak ürügy a nem érek rá.


Megértem a sok embert, akik már örülnének annak, ha a Facebook csak a múlt lenne. Te meg azt értsd meg, nem mindenki ebben a tudatban nőtt fel. Érdekes módon Messenger és MSN előtt is voltak kapcsolatok.

2022. júl. 10. 13:12
 18/22 anonim válasza:

"#12: gondolom, Te abban nőttél fel, hogy ha a férfi ír, arra a nőnek kötelessége első adandó alkalommal visszaírnia."

Milyen kötelességről beszélsz ember?

Ha valaki ismerkedik a másikkal, akkor a kommunikáció alapvető. A Messenger és az okostelefon ezt a kommunikációt segíti elő. Amikor még csak vezetékes telefon volt, akkor is felhívták egymást az emberek akár többször is egy nap, hogy beszélgessenek. Ha nem, az egyet jelent: nem érdekelsz annyira, hogy foglalkozzak veled.

2022. júl. 10. 13:20
 19/22 A kérdező kommentje:
Több lánna is beszélek de ő fogott meg igazán. Szerintem várok aztán ha nem ír én írok hogy mi van
2022. júl. 10. 16:55
 20/22 anonim válasza:
Ha vársz és nem ír, az is egy válasz.
2022. júl. 10. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!