Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 21 vagyok bencének hívnak,batt...

21 vagyok bencének hívnak,battán élek ezért budapest is közel van,szeretek filmet sorozatot nézni olvasni,egy éve vizsgáztam,most már dolgozom de sokszor egyedül érzem magam és ismerkedni szeretnék,barátnőt szeretnék?

Figyelt kérdés
akit szerethetek törődhetek vele,eljön az a pont amikor rájön az ember hogy végső soron barátnő nélkül nem nagyon ér sokat az élet mert nincs kiért éljen,nincs kit szeressen,szoval ennyi volt a bemutatkozásom
2022. júl. 6. 17:49
 1/4 A kérdező kommentje:
A szöveg végén csak azért van a kérdőjel mert csak igy engedte ki a szöveget🤷
2022. júl. 6. 17:51
 2/4 anonim válasza:

Előbb saját magad légy boldog :)

Sportolj, szórakozz :)

És lesz csaj is nyugi :)

F

2022. júl. 7. 01:03
 3/4 anonim válasza:
Lehet azért nincs barátnőd, mert filmeket olvasol is.
2022. júl. 7. 07:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Sportolok,az meg hogy szeretek filmet nézni és olvasni az meg miért is baj?nem csak én szoktam ezeket csinálni nyilván,nem mindenkinek adatik meg sajnos hogy egy idő után azt veszed észre hogy beszélsz egy olyan lánnyal aki ismerkedni akar veled,de szerintem nem csak én vagyok vele igy
2022. júl. 7. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!