Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Azért írom ki ezt a kérdést...

Azért írom ki ezt a kérdést mert szeretnék komoly kapcsolat.22-30éves korig van kedve valakinek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem rég ért véget egy hosszú párkapcsolatom és gondoltam teszek itt egy próbát hátha.. Inkább csak az írjon aki komolyan gondolja.Ha úgy alakul idővel majd szeretnék gyereket és családot alapítani.Elég érett vagyok a korongot képest és szeretek komolyan gondolkozni.Bulizni egyáltalán nem szeretek,rosszul vagyok a tömegtől de szeretek kirándulni, sétálni zenét hallgatni.Ha gondolod írjatok 22/N

2022. júl. 2. 08:35
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ha most ért véget akkor dolgozd fel inkább, mindenki jobban jár.
2022. júl. 2. 16:10
 12/15 anonim válasza:

ma 15:17

Troll vagy gáz vagy, nem tudom eldönteni, hogy melyik pontosan. Mondjuk, a troll is gáz.

2022. júl. 2. 16:13
 13/15 anonim válasza:
Ooo hat itt vagy a szomszedban, en bayernbol irok az egy kopes innen
2022. júl. 2. 22:11
 14/15 anonim válasza:
Én szívesen írnék de inkább az otthonmaradós játszós csillagokat néző/grillező típus vagyok és max csak néha mennék kirándulni ha úgy van így nem tudom mennyire lenne jó/kizáró neked
2022. júl. 3. 02:10
 15/15 anonim válasza:

Ha véletlenül Debrecen felé sodor az élet akkor mindenképp szólj!! 😊

25/F

2022. júl. 3. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!