Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megosztanék veletek egy...

Megosztanék veletek egy privát levelet. (?)

Figyelt kérdés

A levelet én írtam, egy privát levelezés részeként egy szimpla kérdésre miszerint hogy nézek ki. Választ sajnos már nem kaptam rá, így a levelet tovább hasznosítom. Talán valakinek lesz kedve ismerkedni velem általa. Szóval egy kicsit bemutatkozásnak szánt levélke, belecsempészve magamból valami.. és hát ha lenne kedve egy lánynak/nőnek tovább vinni a beszélgetést, akkor nyugodtan írjon privátban. Építő jellegű kritikával a kérdés alatt, válasz formájában lehet betalálni. A levelet módosítás nélkül közlöm, ismerkedési szándékkal.


“” A világ legcsodálatosabb férfiúja vagyok. Legalább is az alkohol amit múltkor kóstoltam ezt duruzsolta a fülembe. (:

29 éves vagyok. Mit azon gondolkodom hogyan nézek ki. Valaki azt mondja kedves arcom van. Másnak gondolom közömbös. Volt akinek az sem számított, mert az ember megszépül annak számára akinek a szívében kedves. Magamnak csak egy, egy test ami beolvad a tömegbe. Szerencsére a személyiségem megkülönböztet mindenki mástól így mégsem veszek el benne. Kinézet... Kinézet... Olcsó poén lenne azt elsütni, hogy általában a két szép szememen - , ami gesztenyebarna színű - nézek ki?. Képeken mindig megkapom, hogy olyan barátságos tekintetem van. A gesztenyebarnáról jut eszembe, hogy a hajam is olyan. Bár ez évszakfüggő, mert sokszor sötétebb. És amikor elmegyek a fodrászhor ritkán de konstatálom, hogy volt már szinte fekete is. Általában barna. Arcra arccsontra nem az a tipikus macsó férfi arc... Eszembe jutott a szögletes állkapocs, ami nem tudom mennyire jellemző. Inkább kevésbé, mint sem hogy azt mondjam, hogy rólam mintázták. Ne kérdezd miért de erről eszembe jutott az állatvilág. És azon belül is a gyilkos ösztön. Most azon gondolkodom, hogy mennyire van ez meg bennem. Gondolom a férfias állkapocs, a dominancia, valami ilyesmi szálon indultam el, majd ejtettem prédát.. Ami a vadászatban segít, hogy 279 , nem.. 179 cm magas vagyok. Az első csak elírás de nem volt szívem kitörölni. Mától hordhatok magammal mindenhova hólyalábakat, hogy az előbbi feltételnek megfeleljek. :D Mit hagytam még ki? Magasság, arc, haj, szem, az ilyen alap dolgokat azt hiszem leírtam. Ami kimaradt még, hogy sportos testalkat. Sajnos ez tényleg kimaradt. Elveszett. Picit korábban jellemzett, de most nem. Most az utóbbi körülmények számos hatására ez a test megváltozott. De akarok dolgozni rajta, hogy jobb legyen. Erről az utóbbi pár napban szerzett néhány bőrkeményedés is tanúskodik. Jelenleg picit nehezebb is vagyok mint szeretnék lenni. Erről meg a csokis papírok ordítanak. 83 kg... Nem vészes, de én soknak tartom. 10 kg át kellene formálnom izommá. Most túl puha... Ami elveszik rajtam, végül is. 279 centim sem kevés. :D

Bocsi hogy várattalak a válasszal, és ha netalántán untattalak. Legközelebb képet kérj. Az helyettesít több mint ezer szót. :)

Na és Te? Téged milyennek képzelhetlek? “”


2022. júl. 1. 18:07
1 2
 11/12 anonim válasza:
Van, aki elolvassa ezt a végtelen történetet?! :D
2022. júl. 2. 11:33
 12/12 anonim válasza:
Nincs xd
2022. júl. 2. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!