Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megosztanék veletek egy...

Megosztanék veletek egy privát levelet. (?)

Figyelt kérdés

A levelet én írtam, egy privát levelezés részeként egy szimpla kérdésre miszerint hogy nézek ki. Választ sajnos már nem kaptam rá, így a levelet tovább hasznosítom. Talán valakinek lesz kedve ismerkedni velem általa. Szóval egy kicsit bemutatkozásnak szánt levélke, belecsempészve magamból valami.. és hát ha lenne kedve egy lánynak/nőnek tovább vinni a beszélgetést, akkor nyugodtan írjon privátban. Építő jellegű kritikával a kérdés alatt, válasz formájában lehet betalálni. A levelet módosítás nélkül közlöm, ismerkedési szándékkal.


“” A világ legcsodálatosabb férfiúja vagyok. Legalább is az alkohol amit múltkor kóstoltam ezt duruzsolta a fülembe. (:

29 éves vagyok. Mit azon gondolkodom hogyan nézek ki. Valaki azt mondja kedves arcom van. Másnak gondolom közömbös. Volt akinek az sem számított, mert az ember megszépül annak számára akinek a szívében kedves. Magamnak csak egy, egy test ami beolvad a tömegbe. Szerencsére a személyiségem megkülönböztet mindenki mástól így mégsem veszek el benne. Kinézet... Kinézet... Olcsó poén lenne azt elsütni, hogy általában a két szép szememen - , ami gesztenyebarna színű - nézek ki?. Képeken mindig megkapom, hogy olyan barátságos tekintetem van. A gesztenyebarnáról jut eszembe, hogy a hajam is olyan. Bár ez évszakfüggő, mert sokszor sötétebb. És amikor elmegyek a fodrászhor ritkán de konstatálom, hogy volt már szinte fekete is. Általában barna. Arcra arccsontra nem az a tipikus macsó férfi arc... Eszembe jutott a szögletes állkapocs, ami nem tudom mennyire jellemző. Inkább kevésbé, mint sem hogy azt mondjam, hogy rólam mintázták. Ne kérdezd miért de erről eszembe jutott az állatvilág. És azon belül is a gyilkos ösztön. Most azon gondolkodom, hogy mennyire van ez meg bennem. Gondolom a férfias állkapocs, a dominancia, valami ilyesmi szálon indultam el, majd ejtettem prédát.. Ami a vadászatban segít, hogy 279 , nem.. 179 cm magas vagyok. Az első csak elírás de nem volt szívem kitörölni. Mától hordhatok magammal mindenhova hólyalábakat, hogy az előbbi feltételnek megfeleljek. :D Mit hagytam még ki? Magasság, arc, haj, szem, az ilyen alap dolgokat azt hiszem leírtam. Ami kimaradt még, hogy sportos testalkat. Sajnos ez tényleg kimaradt. Elveszett. Picit korábban jellemzett, de most nem. Most az utóbbi körülmények számos hatására ez a test megváltozott. De akarok dolgozni rajta, hogy jobb legyen. Erről az utóbbi pár napban szerzett néhány bőrkeményedés is tanúskodik. Jelenleg picit nehezebb is vagyok mint szeretnék lenni. Erről meg a csokis papírok ordítanak. 83 kg... Nem vészes, de én soknak tartom. 10 kg át kellene formálnom izommá. Most túl puha... Ami elveszik rajtam, végül is. 279 centim sem kevés. :D

Bocsi hogy várattalak a válasszal, és ha netalántán untattalak. Legközelebb képet kérj. Az helyettesít több mint ezer szót. :)

Na és Te? Téged milyennek képzelhetlek? “”


2022. júl. 1. 18:07
1 2
 1/12 anonim válasza:

"Ne kérdezd miért de erről eszembe jutott az állatvilág. És azon belül is a gyilkos ösztön. Most azon gondolkodom, hogy mennyire van ez meg bennem."

Megkapó.

2022. júl. 1. 18:14
 2/12 A kérdező kommentje:

01: Nem ölni készülök, de az életben maradáshoz is szükséges. Nevezhetjük túlélési ösztönnek is. Vagy annak a képességnek hogy érvényesülni tudj az életben. Kérlek értsd jól, átvitt értelemben.

Nem szaladgálok késsel a kezemben, és rakétavetővel a hátamon.

De köszönöm az észrevételt, és mint keitikàt.

Amúgy most ebbe a rakétavető, és késes gondoloatomba az Ukrajnában zajló háború, vagy egy ukrán helyzetébe beleképzelve magam, megint más érzelmet nyert. Talán ott most jól jönne az a képesség amin a korábbi levelem írásakor elgonsolkodtam.

2022. júl. 1. 18:21
 3/12 anonim válasza:
Szerintem ne igyál ennyit!
2022. júl. 1. 19:12
 4/12 anonim válasza:
Kb muzsikus cigány alkatod van. Barna, kerek fej. De se vas se dunnyha nincs!!!
2022. júl. 1. 20:20
 5/12 A kérdező kommentje:

3: Költői túlzás, és csak kóstoltam. Nem vagyok alkoholista. Nem is szeretem az alkoholt.


4: A hajam színe és a szemem a barna, nem a bőröm színe. Nem vagyok cigány, sem rasszista.

2022. júl. 1. 22:43
 6/12 anonim válasza:
Tldr, de amennyit láttam, szerintem túltolod, sok vagy.
2022. júl. 1. 23:03
 7/12 anonim válasza:

Szia! Ne haragudj, de ez borzasztó. :(( Vagy töröld az egészet és írd meg röviden, lényegre törően. Az előnyeidről írj. Amiben nem vagy jó, vagy amiben hátrányban vagy ne avval mutatkozz be. De elnézve az írás színvonalát (bocsi), máskor inkább képet küldj írás helyett annak, akivel beszélsz. Amúgy nem merült fel, hogy a lány képet szeretett volna és nem ezt?


Iszonyatosan hosszú, fárasztó írás arra a kérdésre, hogy, hogy nézel ki. :(( Sok üres/fura szót/mondat a külsőddel kapcsolatba, ráadásul azokat a tulajdonságaid emeled ki amiket magad se szereted. Ez így nem vonzó:

-Piálsz. :(( (Ettől kapásból menekül a legtöbb nő.)

-Kedves arc/közömbös/megszépül aki a szívében kedves, erről inkább az jön át, hogy nem nézel ki valami jól, vagy nem tetszel magadnak.

-Beleolvad a tömegbe..., ez nem figyelemfelkeltő bemutatkozás.

- 29 évesen arról írsz melyik évszakban milyen árnyalatú barna a hajad, stb? :((

-Az állatvilágot, gyilkos ösztönt, állkapcsokat, gólyalábakat engedd el. És a bőrkeményedéseid, a körülötted halmokban fekvő csokis papírok se tesznek vonzóvá, akárcsak a 10 kg puha zsír. :( Ezeket mellőzd így leírni.

-Kimaradt az öltözködési stílusod.


Ha az a célod, hogy válaszoljanak valami hasonlót írj: Sokak által helyesnek tartott 183cm, 79kg (nem fog lemérni a csaj), egyedül élő (ha így van), barna hajú és szemű, barátságos arcú, férfias testalkatú, kedves, empatikus, toleráns, romantikus pasi vagyok, akinek a belső emberi értékek is fontosak. Szeretem az irodalmat, a jó ételeket és italokat, az utóbbit persze mértékkel. Sportos frizurám van (ha így van), amit időközönként a fodrászom rendbe tart. Egy ideje újra kezdek belelendülni az edzésbe, stb.

2022. júl. 1. 23:11
 8/12 anonim válasza:
#7, nem tudok mást, csak egyetérteni veled.
2022. júl. 1. 23:19
 9/12 anonim válasza:

Legjobban jellemezni ezt a szöveget úgy tudom mint még iskolában egy szövegértés dolgozatot, próbálsz rajta gyorsan átfutni hogy kinyerd a lényeges információkat. Túl sok redundancia vagy inkább csak túlmagyarázod a dolgokat mint a hajszín évszakokban, senki se erre kíváncsi egy ismerkedés elején az rendben van hogy változik és megemlíted de nem kell részletezni ennyire ahogy az arcod se, se állkapocsról nem kell beszélni meg nem kell leírni hogy valakinek bejön/valakinek nem/valakinek meg nem számít "Mondták már páran hogy jól nézek ki" vagy valami hasonló és mint mellékes mondhatod hogy a kinézet relatív

De a fő tippem, hagyd meg úgy ahogy van és írj egy verziót ami a 7-es írására hasonlít és kérdezd meg szeretnének-e művészi leírást vagy simát mert akkor már nem lesz fura de ha csak elküldöd azt amit írtál egy viszonylag frissen megismert személynek azt fogja hinni hogy drogozol/alkesz vagy stb

2022. júl. 2. 01:36
 10/12 anonim válasza:
Vityaaaaaaa
2022. júl. 2. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!