Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek lenne kedve velem...

Valakinek lenne kedve velem beszélgetni? Inkább lányokkal szeretnék.Aki gondolja, az írjon privát üzenetet.

Figyelt kérdés

Pár szóban rólam:

26 éves férfi vagyok. Jelenleg Budapesten élek, és logisztikában tevékenykedek.

Kedvenc helyem a városban a Margareteninsel.

Nem vagyok egy átlagos férfi. :D

Iker a csillagjegyem, szerintem mindent elárul.

Spontán, nyitott személyiségű ember vagyok. Gyos és a helyes megoldásokat szeretem. Általában mindenhez értek, hangsúlyozom, általában. :D

Imádok utazni, egyszerűen nem tudok egyhelyben maradni. Nagyon társasági lény vagyok, de néha szeretek elvonulni a világ elől. Rámenős, de ugyanakkor stílusom nem fárasztó.



2021. szept. 12. 18:12
 1/3 anonim válasza:

20 éves lány vagyunk (nem tudom mennyire fér bele neked), de adhatunk egy próbát a dolognak :D

Szintén fővárosi

2021. szept. 12. 19:03
 2/3 anonim válasza:

Társasági lény és itt bohóckodik.


Áhh sírok.😂

22L

2021. szept. 13. 12:14
 3/3 anonim válasza:

Ja és rámenős is húha. Egy magabiztos férfira maguktól hajtanak a nők, nem itt reklámozza magát haver.

Ez is valami lúzer lehet.itt ismerkedik egy kép nélküli oldalon.gratula hajrá

2021. szept. 13. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!