Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kell udvarolni? F.42

Hogyan kell udvarolni? F.42

Figyelt kérdés

Tudom fura a kérdés az én koromban, de éveim során két dologra lettem figyelmes.

Vannak azok a pasik akik bunkó módon teszik, nekik a nőknél elért sikereiket ugye nem tudom.

És vagyok én aki régimódi, kedves, figyelmes, kitartó! Virágot viszek a randira, elhívom a lányt sétálni, beszélgetek vele, és nem rontok rá mint egyesek akiket szidalmaznak.

És! Mit kapok cserébe? Heteken keresztül udvaroltatnak, de egyik sem mondja meg, hogy ne pazaroljuk az időnket, ehelyett csak simán lelépnek.

Szóval, ha nem megy szépen, akkor majd megy bunkón?

Azt ne írja senki, hogy ilyen nőket fogtam ki, mert nem kettő-hárommal volt dolgom.

Kezdem elhinni, hogy nagyot változott a világ, talán őskori módszerekkel kell nőt szerezni magunknak…


2022. jún. 28. 14:31
1 2
 11/13 anonim válasza:

A hármas teljesen jól megadta a választ!

N.

2022. jún. 29. 11:52
 12/13 DanielC válasza:
Jo lenne ha egy nö elmagyarazna, hogy mit csinalsz "rosszul". Talan nem eleg hatarozott, vagy idö utan megunjak?
2022. jún. 29. 11:54
 13/13 anonim válasza:

"Hogyan kell udvarolni?"

Odamész a nőhöz, letolod a gatyád majd körkörös mozdulatokkal himbálod a lőcsöt, ha ez megvolt rászólsz, hogy pucsíts asszony!

Kb ennyi. Ez mindíg beválik.

2022. jún. 29. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!