Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy kell úgymond "udvarolni"?

Hogy kell úgymond "udvarolni"?

Figyelt kérdés
Közös téma gondolom? Szépeket mondani és adni a másiknak dolgokat de megtartva a havi egyet nehogy rákapjon a másik? Mi vált ki a másikból jó érzést? Vagy előbb ismerjem meg és utána mondjak olyanokat amiket szerintem hallani akar?
2020. nov. 9. 18:03
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja 20/f
2020. nov. 9. 18:03
 2/23 anonim válasza:
Színészkedni kell. Minél jobban csinálod annál több az esélyed.
2020. nov. 9. 18:15
 3/23 anonim válasza:
Hát ez attól függ, hogy mennyire komoly a dolog. Ha nem komoly, akkor megdicsérhetsz rajta bármit, a haját, a ruháját, úgy tényleg bármit. Ha komoly, akkor javaslom, hogy csak azokat dicsérd még rajta, amit tényleg szépnek gondolsz, mert egy kapcsolat alapja az őszinteség és ha csak egy néhány hónap után esedékes veszekedés közben szalad ki a szádon, hogy igazából nem is tetszik neked az, amit állandóan dicsérhetsz, akkor nagy hasra esés jön.
2020. nov. 9. 18:58
 4/23 A kérdező kommentje:
Ajj ez olyan nehéz..
2020. nov. 9. 19:15
 5/23 anonim válasza:
2020. nov. 9. 20:32
 6/23 A kérdező kommentje:
Meg kell békélnem a sorsommal hogy forever alone vagyok.
2020. nov. 9. 20:43
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem kapok suncit :(
2020. nov. 9. 21:10
 8/23 anonim válasza:

Ha így mondod nem csoda. Kapd össze magad, nézz pozitívan a világra, menj oda csajokhoz, amint van lehetőséged és hajrá, good luck.

A csajnál meg légy mindig őszinte. Az ajándékot meg te érzed hogy szeretnéd. Fordulókra vigyél mindenképp, de semmiképp se nagy ajándékokat, az ráér később

2020. nov. 9. 22:38
 9/23 A kérdező kommentje:
Tikkjeim vannak és hátránynak érzem.
2020. nov. 9. 22:40
 10/23 anonim válasza:

Tikkjeid? Hogy tikkelsz ez azt jelenti? Az mióta baj? Az full természetes dolog, ha ennyi bajod van csak akkor nincs gond. Ha ez csak egy kifogás, akkor érdemesebb lenne magaddal elbeszélgetned.

Anno hasonló cipőben jártam, tudom mit élsz át

2020. nov. 9. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!