Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Középsuliba járok és szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középsuliba járok és szeretnék udvarolni egy lánynak de nincs önbizalmam szégyenlem magam ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 19:44
1 2
 1/13 AdamSadi válasza:
63%
Keresd meg az okot, hogy miért nincs önbizalmad és változtass rajta... én például régen nagyon nagy csajozó gép voltam, de tényleg és nem vagyok rá büszke! Utána beleszerettem a legjobb lány barátomba aki végig szerelmes volt belém! De nagyon más lett minden miután összejöttünk! 1 évig küszködtünk és amikor szétmentünk egyáltalán nem mertem még odamenni se nőhöz/lányhoz. Most azon vagyok hogy kibékítsem!
2020. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az egész fejemet átkéne alakitani hogy legyen önbizalmam
2020. szept. 24. 20:10
 3/13 AdamSadi válasza:
Ne így állj hozzá! Mi a baj a fejeddel?
2020. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Shai-Hulud ***** válasza:

@2:

Szerintem is, de BELÜL.

A külső átalakítás nem annyira fontos, mint a belső, azaz a hozzáállás megváltoztatása.

2020. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogyha megyek fodrászhoz utána kb.1hétig jó a hajam és sokat segít rajtam de már 2-3hét múlva nem nézek ki jól.A szemöldököm is csúnya csak azt nem merem kiszedetni mert utána megsűrűsödik és csúnya lesz nagyon.Még az arcomról annyit hogy kicsit kövér az arcom és azis sokat segítene hogyha keskenyebb lenne az arcom.Mindenről írhattok véleményt nyugodtan!
2020. szept. 25. 07:59
 6/13 Marton Löke ***** válasza:
100%

Sajnos nincs más megoldás, le kell győzni a gátlásaidat.

Nyugodtan menj oda a csajhoz, és mond meg neki, hogy folyton rá gondolsz, nem lenne e kedve veled találkozni.

Kb 80% az esély, hogy valamilyen módon nemet mond, de akkor is megértését. Tudniillik nincs az a nő, aki ne örülne annak, hogy valakinek tetszik.

Még akkor is, ha valami okból nem tud találkozni veled, például azért, mert van partnere.

99% hogyha elutasít is, azt kedvesen teszi.

És te rájössz, jobb így mint nem mérni.

Sajnos be kell látnod, az ismerkedés/szerelem/szex is VERSENY.

Rá kell jönnöd, ha leküzdöd gátlásod, te is nyerő leszel.

Amúgy minden fiú átmegy ezen a fázisok, amikor azt hiszi, ő nem elég.

2020. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gergelice16 ***** válasza:
Utóbbival nagyon egyet tudok érteni! Annyit tennék hozzá, hogy még ha el is utasítanak, te akkor is csak nyerhetsz belőle, ugyanis legközelebb sokkal könnyebben és lazábban fog menni. Engem az első 6 lány elutasított, csak a hetedik mondott igent. Szóval csak bátran, nincs vesztenivalód. Sok sikert!
2020. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De most ha a lányok beszélgetnek menjek oda és mit mondjak amiért nem utasítanak el?
2020. szept. 26. 12:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Öltözz fel trendin, legyél ápolt és kész. De utána ne figyeld magad! Ha magadat kritzálod, csak veszitesz a magabiztosságodból.


Ha a csajok együtt vannak nem jó pillanat, inkább amikor egyedül van. Legyél természetes mintha testvéreddel beszélnél, ha valami modorosat kitalálsz azt megérzi, csak lazán...

2020. szept. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szia Drága!

Az önbizalmaddal semmi gond. Ha lenne, nem is mernél gondolni arra, hogy megszólítsd azt a lányt. Fogadok, hogy olyan kérdéseket teszel fel magadban, hogy

- jól nézek ki?

-bejövök neki?

-leállna egy ilyen sráccal mint én?

Stb...

Erre ott mélyen te is tudod a választ. IGEN!

Lehet, hogy kapcsolat nem lesz belőle, mert nem lesz meg a kémia, de egy nagyon jó és szoros barátság még lehet, ami által megismered a lányokat, és könnyebb lesz később.

Hidd el, a te másik feled is itt rohangál a világban valahol, előbb vagy utóbb összefuttok valahol....

Fel a fejjel, órán dobj egy cetlit neki, hogy suli után lenne-e kedve találkozni veled.

2020. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!