Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Középsuliba járok és szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középsuliba járok és szeretnék udvarolni egy lánynak de nincs önbizalmam szégyenlem magam ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 19:44
1 2
 11/13 anonim válasza:
Hali, Nem tudom, hogy a többiek hol élnek de inkább így csináld. Ha névnapja v szülinapja van ráírsz messengeren h isten éltessen majd megkérded amugy mizu? Aztán meg bla bla bla, majd ha jó sokat írogattok akkor utánna persze lehet rá szépen mosolyogni esetleg 1-2 szót mondani aztán egyre többet stb. De ha már a mizura sem válaszol mondjuk 3-ra se akkor off. Vagy esetleg ha nincs szulinapja akkor kérj tőle valami segítséget amiben tuti tud segíteni ez fontos, ha valaki segít egy másik embernek az pozitív megerősítés! Sok sikert! Lehet sablonos cuccokat írtam de így minimum a beégés. A lényeg h ha lehet ő ilírjon lelkizősebb dolgokat nehogy csak behúzzon a csőbe.
2020. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én csak azt bánom amit nem tettem meg! 🙂
2020. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Fremen72 válasza:
23%
Szerintem esélytelen vagy. A szemöldököd is gáz... Én valamelyik szerzetesrendet ajánlom, ott nem gond hogy szűz vagy. Lehet amúgy se sokáig leszel az. Ja és ajánld fel a szerveidet, ha történne valami. Nagyjából ennyi így elsőre.
2020. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!