Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kell udvarolni? F.42

Hogyan kell udvarolni? F.42

Figyelt kérdés

Tudom fura a kérdés az én koromban, de éveim során két dologra lettem figyelmes.

Vannak azok a pasik akik bunkó módon teszik, nekik a nőknél elért sikereiket ugye nem tudom.

És vagyok én aki régimódi, kedves, figyelmes, kitartó! Virágot viszek a randira, elhívom a lányt sétálni, beszélgetek vele, és nem rontok rá mint egyesek akiket szidalmaznak.

És! Mit kapok cserébe? Heteken keresztül udvaroltatnak, de egyik sem mondja meg, hogy ne pazaroljuk az időnket, ehelyett csak simán lelépnek.

Szóval, ha nem megy szépen, akkor majd megy bunkón?

Azt ne írja senki, hogy ilyen nőket fogtam ki, mert nem kettő-hárommal volt dolgom.

Kezdem elhinni, hogy nagyot változott a világ, talán őskori módszerekkel kell nőt szerezni magunknak…


2022. jún. 28. 14:31
1 2
 1/13 anonim válasza:

Az igaz, hogy nagyot változott, de szerintem semmi baj nincs a taktikáddal.

19 vagyok, de sose volt bunkó pasim, mert taszítanak. Szeretem a kedves bókokat, figyelmességet, esti sétálást stb.

És a baráti társaságomba is ilyenek vannak. Úgyhogy nem a taktika rossz

2022. jún. 28. 15:09
 2/13 anonim válasza:

“Nőt szerezni magunknak.”

Tesó, ezek után már meg se lepődök, hogy tőled nem akarnak a nők semmit.

2022. jún. 28. 15:32
 3/13 anonim válasza:
Nem bunkónak kell lenned, de nem is tutyimutyinak. Hetekig udvarolsz? Ha semmi nem történik hetekig akkor ne csodálkozz, hogy rád unnak. Vedd elő a férfiasságodat ha van, és minden alkalommal közeledj jobban a nőhöz. Tűzd ki célul, hogy 3. vagy 4. alkalommal ágyba viszed. Nem kell megtenned, ha látod, hogy ő még várni akar, de legalább lássa rajtad, hogy van benned valami férfias is. A virág, bókolás, stb. kedves dolgok, de ha csak ez van hetekig akkor hamar rád un.
2022. jún. 28. 15:41
 4/13 anonim válasza:
Nem bunkóság, ha olyan szituációkat teremtesz, amiben a nő szemébe nézhetsz, közel kerülhettek, megfoghatod a kezét, belekarolhatsz vagy táncra kérheted. Mindig kísérd haza.
2022. jún. 28. 16:20
 5/13 A kérdező kommentje:

2!

Tesó!

Ha figyeltél volna, amit írtam, csak példa volt.

De ez a tesó megszólítás sokat elárul arról a rétegről akik ezt használják.


3.

A hetekigben azt értem, hogy türelmes vagyok, nem akarok tolakodni sem.

2022. jún. 28. 16:31
 6/13 anonim válasza:

Nem kell udvarolni.

Alárakod aszt kész.

2022. jún. 28. 16:34
 7/13 anonim válasza:
Haver, hát én azt honnan tudhatnám , még csak 51 éves vagyok.
2022. jún. 28. 16:41
 8/13 anonim válasza:

Én azt mondom,hogy az udvariasság erény. Emellett fontos,hogy meg tudd nevettetni,akár egy viccel,vagy olyasmivel mint peldául órias buborékot készíteni, bobozni tehát egy szórakoztató programra vinni.Nekem (35) fontos az illat.Nem szeretem az erős illatokat,parfümöket,sokkal jobban szeretem ha csak éppen egy csepp valami van rajta vagy semmi.Dohányzás taszít.Az is ha látszólag 3-5orat töltött a tükör előtt hogy jól álljon a haja, kilegyen szedve a szemöldöke (ne értsd félre nem a büdös igénytelen pasikat kedvelem). Én visszahúzódó vagyok,így nem bántam hogy a férjem folyton beszélt :) nem magáról,hanem az adott szituációra mondott egy filmes példát,aztán ha én mondtam egyet és nem ismerte következő alkalomra megnézte és tudtunk beszélni róla...készült,nem csak beállított.Ha viszel egy bort,olvass utána milyen,milyen volt az évjárat. Légy érdekes.pl ne csak beüljetek egy cukiba,hanem olvass utána a dobos torta sztorijának,ha kirándulni mentek vidd valami olyan helyre aminek van története vagy ha nincs csak nézz utána a jellemző fajtáknak.Vidd el egy olyan színházi előadásra ahol tuti sírni fog és csak oleld át.

Tudom,melós,de ezekből látjuk,hogy már az elejétől fontosak vagyunk annyira hogy szanj az elokeszuletre egy órát (ezt nem cicomázásra).Ha már bemutatott a barátnőjének,akkor az új feladat annak a szimpátiáját is elnyerni. :)

2022. jún. 28. 17:40
 9/13 anonim válasza:
Én imádom, ha egy férfi régimódi🙂Őszintén.
2022. jún. 28. 23:37
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik bátorítanak, hogy a régimódi udvarlást folytassam, de sajnos a sok kudarc után az embernek elmegy a kedve..

Belefárad abba, hogy egy nőbe mennyi időt, energiát áldozott, majd megkapja azt a bizonyos kosarat, aztán kezdjed újra elölről az egészet.

Aztán jön az újabb kosár, és így tovább.

Ilyenkor gondolkozol el azon, hogy taktikát váltsál e, avagy sem.

2022. jún. 29. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!