Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnétek ismerkedni egy...

Szeretnétek ismerkedni egy frissen diplomázott sráccal?

Figyelt kérdés

Sziasztok mindenkinek aki idetévedt. Egy 21 éves srác vagyok, aki szeretne egy párkapcsolatot létesíteni egy bizonyos hölggyel (18-25 év között kb).


Emellé mit tudnék ajánlani? Szerintem fontos, hogy teljesen normális értékrendű, kedves, udvarias srác vagyok (nem voltam és sosem leszek ez a tipikus rossz srác). Romantikus alkat vagyok, aki csak annyit szeretne, hogy a párját minél boldogabbá tegye. Lehet valakinek ez túl nyálas, de én ilyen vagyok, nem mindenki passzol akárkihez. Továbbá szerintem elég érdekes is vagyok, és tág a nézetem a világról, kevés téma van, amiről nem tudok beszélni.

Emellett komolyan lehet velem számolni, hiszen a karrieremben is komoly vagyok, a kérdésben benne is van, hogy diplomáztam, de szeretnék mesteri fokozatot is szerezni mindenképpen.


Amit cserébe kérnék, hogy légy érdeklődő, mert úgy, hogy csak én kérdezek, elég monotonná tud válni egy beszélgetés. Eleinte több kérésem nincs is, a lényeg, hogy érdeklődj, meg persze, veled is lehessen számolni ha minden jól alakul komolyan :D


Innentől tiétek a választás joga, ha írtok ide, vagy privibe, akkor szívesen válaszolok minden kérdésre, ha meg nem jövök be ez alapján, akkor sincs gond, további sok sikert az életben!

Ui: külsőt nem írtam, mert az mindenki saját ízlése, így ha valaki arra is kíváncsi, hogy ítéletet mondjon felettem, akkor azt külön írjátok.


2022. jún. 27. 20:28
 1/10 anonim válasza:
nem
2022. jún. 27. 20:29
 2/10 anonim válasza:
Én mikor elolvastam, hogy diplomás el is élveztem. Mostmár keresek másik fiút.
2022. jún. 27. 20:55
 3/10 anonim válasza:
Nem.
2022. jún. 27. 21:04
 4/10 anonim válasza:
attól függ, milyen diploma
2022. jún. 27. 21:10
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom a negatív válaszokat, viszont ha szerintem illemtudóan írtam, akkor nem értem miért kell betámadni, pl kettes részéről. Szerintem igenis fontos hogy viszem valamire. Igen, 3 éves képzésen vettem részt és zömével 4,5 feletti átlaggal végeztem.
2022. jún. 27. 21:41
 6/10 anonim válasza:
milyen szak?
2022. jún. 27. 21:49
 7/10 anonim válasza:
erőszak?
2022. jún. 27. 23:07
 8/10 anonim válasza:
Nekem ebbe csak az a fura, hogy miért emelted ki, hogy frissen diplomáztál? 😅 Értem én, hogy akkor gondolom nem olyan caajt keresel akinek a 8 általánja van csak meg, na de akkor is... Ez nekem kicsit olyan, mint amit egyszer már olvastam, hogy "valakinek van kedve ismerkedni "ilyen" autóm van"...😅
2022. jún. 28. 13:44
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha ennyire fontos ez a része is itt, akkor nem BTK-s vagyok, hanem földtudományt végeztem.

És ez nem flexelés lett volna, hogy húha én már diplomás vagyok, hanem egy jelzés, hogy igenis komoly srác vagyok, aki tesz is a céljaiért

2022. jún. 29. 14:00
 10/10 anonim válasza:
Szia! Az jó ha vannak céljaid így tovább!
2022. okt. 16. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!