Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Győri Hölgyek! Szeretnétek...

Győri Hölgyek! Szeretnétek megismerni egy 34 éves független férfit?

Figyelt kérdés

Normális értékrendű férfi vagyok, Győrben élek, független, önálló, egyedül élőként élem mindennapjaimat. 176 cm magas vagyok átlagos alkattal. Szeretek kirándulni, mozogni, értelmesen eltölteni a hétvégéket. Ám az otthonülő programok se idegenek tőlem, van, hogy filmmaratont rendezek otthon. Egy normális értékrenddel élő győri vagy környéki egyedülálló nőt keresek, aki 26-34 év közötti és átlagos vagy vékony alkatú max. 168 cm magas.

Privátba várom a jelentkezést!

Köszönöm!



#győri társkeresés
2022. ápr. 4. 19:35
 1/7 anonim válasza:
Max 168cm? Apám, ez igen.
2022. ápr. 4. 20:15
 2/7 anonim válasza:

Privátba várom a jelentkezést!


Senki nem fog jelentkezni lúzer. Szánalmas mikor ilyen alsó kategóriás pasik az oldalon keresik a felső kategóriás csajt.

2022. ápr. 4. 20:24
 3/7 anonim válasza:
Na betalaltak a sérült emberek. Kérdező, ne foglalkozz az alja népséggel!
2022. ápr. 4. 20:33
 4/7 anonim válasza:
4 sérült emberek? Aki 168cm jelöl meg, aza normális? :D
2022. ápr. 4. 20:42
 5/7 anonim válasza:

Rohadt életbe, hát nem pont 169cm vagyok! Mondjuk teljesen máshol élek és nem keresek senkit, de ez külön tetszik, hogy így leírtad! Normális értékrenddel élő 176cm-es nő már nem is jó, mert tűsarkúban magasabb picit? Csak szólok: úgy a cicik közelebb kerülnek az arcodhoz és a fenekénél fogva is könnyebb emelni, mert magasabban van! :D Praktikus ám! Képeken pedig nem fog látszani, mert úgyis pózolunk egy picit rogyasztva!

29N

2022. ápr. 4. 20:43
 6/7 anonim válasza:
6# az élet kemény, életed pasijáról csúsztál le, dolgozd fel valahogy
2022. ápr. 4. 20:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezen a módon is szeretném megköszönni a jelentkező hölgyeknek kedvességüket és szimpatikus írásaikat!
2022. ápr. 6. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!