Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedés 40 körül?

Ismerkedés 40 körül?

Figyelt kérdés
Lassan 40 éves, elvált, molett, szép arcú nő vagyok gyerekekkel. Olyan kapcsolatot szeretnék, keresek, ahol meghagyjuk egymásnak a személyes teret, úgy értem nem igazán vágyom összeköltözésre, házasságra, olyan párkapcsolatra ahol otthon van a másik napi szinten amikor hazaesek a munkából, nem a szürke hétköznapokat szeretném megélni vele..most még nem, nem zárom ki hogy évek múlva olyan társat szeretnék, vagy úgy alakul a kapcsolat valakivel hogy ez természetes lesz és a mindennapokat is vele szeretném átélni, a nehézségeivel együtt. Még nem ez a helyzet.Olyan férfira vágyom aki egyben a barátom is, emberileg tisztelni tudjuk a másikat, akivel 'egymásra tud kattani' az agyunk, és van közöttünk az a tipikus pezsgés. Akivel néha, vagy gyakrabban találkoznánk és jól éreznénk magunkat együtt, esetleg elmenni kirándulni vagy múzeumba, ilyenek. NEM szexkapcsolatot keresek, az alkalmankénti találkozás itt nem a szextalálkát jelenti, hanem azt hogy amikor mindkettőnknek jó és alkalmas és arra vágyunk hogy a másik társaságában legyünk. Nekem fontos hogy az agyát is megkívánjam, és fontos hogy emberséges, korrekt legyen bárkivel. Nem sugar daddyt keresek, nem szorulok senki másra a számláim kifizetésénél, de fontos hogy anyagilag független legyen és ne okozzon gondot neki a mindennapi életét finanszírozni, nekem sem okoz gondot az enyémet finanszírozni. Az anyagi függetlenség és az életkor fontos, de az intelligencia és az emberség még fontosabb, valamint 43-55 éves kor közötti férfiakkal szeretnék ismerkedni. Tudom hogy megkapom hogy ez mennyire gáz, főleg itt ne várjak értelmes embert, de sajnos azt tapasztaltam a viszonylag normálisabb társkeresők esetében is hogy ott sem jobb a felhozatal...sőt..ott még siralmasabb látni hogy idősebb férfiak is ugyanazt a szintet hozzák mint itt a tinik. Úgyhogy rosszabb már nem lehet, és próba -szerencse alapon itt is megpróbálom, hátha. Az "elvárásim" a férfiak meg igazán "igénytelenek" azokhoz képest amikről hallok.

2022. jún. 25. 21:41
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Érdekes, én pont ilyen barátnőt kersek és nem találok!

Kelet-Pest, Dél-Nógrád, Nyugat-Heves, Észak-Jász-Nagykun-Szolnok megyékben, 48 éves pasiként... ;-)

2022. jún. 27. 14:01
 22/30 anonim válasza:
Én 42 évesen, fiatalos, elvált, sportos férfiként vagyok benne a társkeresésben. Fejér megye. Két gyerekem van. Ha valaki közelemben úgy érzi, engem keres, írjon:)
2022. jún. 27. 17:47
 23/30 anonim válasza:

Szerintem vállalhatóak az érvek.


27 évesen bele szerettem a páromba akinek volt 2 gyereke, hát gondoltam nem leszek bunkó meg amúgy 2 tündi bündi gyerek. Mi lehet a gond?

15 évvel később elváltunk.

(Mi lehet a gond, ex, ex szülei, és a feleségem aki mindent tűr kivéve ha otthon én is bele akarok szólni a család életébe, akkor félős kiscicából orídtó vadállat lesz)


Ott tartok most hogy 44 évesen nem szeretnék még egy olyan kapcsolatot akinek van gyereke. Tudom hogy kisebb így a lehetőségem de eleget tapasztaltam milyen ez még ha nagyon is más másnál. Nekem tele lett a hócipőm, mérgező extől a ne szólj bele nem a te gyerekedig.

Illetve az a helyzet hogy 1,5 éve eljöttem és egyáltalán nem vágyom egy másik kapcsolatra sem nem hogy gyereke legyen.

Nem gond ha így maradok, de gyereket soha többet. Nem a gyereketekkel volt a gond alapvetően természetesen, hanem a körítéssel.


Szemétség vagy sem, mindenki eldönti magában.

2022. jún. 27. 18:02
 24/30 anonim válasza:
23-as, szép tőled, hogy felvállaltál két gyereket. Azonban ne feledd, a 40-es nők gyerekei már nagyobbak, sok vállalnivaló már nincs rajtuk lassan :-)
2022. jún. 27. 18:09
 25/30 anonim válasza:

24 nem éreztem hogy különleges dolog, az anyjukhoz tartoztak. Gyerekekkel alapvetően nem is volt semmi baj, semmi olyan amire nem számítana az ember az elején persze.

Világos hogy nagyobbak, elvileg, nem biztos ugye. Nálam piros lámpa lett.

Nem mintha akarnék most bárkit is. Anyukám meg a húgom nyüstöl, de nagyon nem vágyom rá.

Családot akartam meg saját gyereket. Ez elúszott, de most pont az ellenkezőjére vágyom valamiért. Tudom hogy csak egy nagyon rossz húzás volt, de most akkor is ez van.

2022. jún. 27. 18:26
 26/30 anonim válasza:

Hát nem tudom, én meg állandóan olyan nőkbe futok bele, akik gyereket akarnak tőlem, még az ismerkedés elején ezzel nyitnak. 40 körüli nők. Akkor is, ha már van gyerekük. Még egyet, még...


22-es válaszoló vagyok. Tehát 42 éves. Nem értem, miért akarnak gyereket tőlem. Anélkül már nem lehet teljes értékű egy új kapcsolat? Mintha egy közös gyerekkel akarnák megpecsételni a kezdődő kapcsolatot? És nem értik, hogy én már 40 felett nem akarok pelenkázni. Nekem megvannak a saját gyerekeim, akiket imádok, és szeretném élvezni az életet a szabadidőmben egy komoly kapcsolatban, de úgy látszik, nincs olyan nő, aki ezt akarná.

2022. jún. 27. 20:49
 27/30 anonim válasza:
26-os, de nehéz neked az életed, minden nő a dns-ed akarja :-) Ha megnyugtat, én nem akarok több gyereket 42 éves nőként :-)
2022. jún. 27. 20:58
 28/30 anonim válasza:
27: :)) na jó, nem azt mondom, hogy mindegyik, akivel randizom, de elég gyakran visszatérő motívum ez. És nem dicsekvésből mondom. Sajnos van egy olyan kor, ami felett szinte bárkivel akarnának gyereket bizonyos nők, csak hogy meglegyen az első gyerek. Én mivel nem akarok újat, viszont nekem már van, ezzel a két szék között a pad alá esem. A másik pad ugye azon nők halmaza, akik nem akarnak gyereket, de nem is tolerálják, hogy nekem már van 2 is. Azért remélem, előbb-utóbb találok olyat, akivel egyetértünk ezen dolgokban:)
2022. jún. 27. 21:06
 29/30 anonim válasza:

Én nem akarok már több gyereket (egy van), 40 felett vagyok és őszintén nem zavarna, ha a partneremnek is lenne, amennyiben:

- nem az exszel való állóháború lenne a napi téma

- nem szájon csókolgatja a kislányát a kétheti apuka, ezzel is megjátszva a világ felé, micsoda csodaapuka

- neveli is a gyerekeit (ha nála vannak, legalább láthatás alatt), nem pénzzel veszi meg a szimpátiájukat

- nem sunnyogja el a tartásdíjat, hanem emberi, korrekt viszonyt ápol a gyerekei anyjával (de nem jár oda feszt minden bagatell dologért)

- depláne nem él együtt, mert “jááááj szegény gyerekek lelkibetegek lesznek, ha elválunk- pedig utáljuk egymást” meg “jáááj van hitel/csok, de nincs szex esküszöm, csak véletlenül alszunk egy ágyban, mert a csok miatt :D :D :D


…egyszerűen jó lenne, ha lenne olyan valóban, aki egészségesen, normálisan áll a gyerekeihez is, meg mondjuk nem is baltával vált és nem ordítva szidja az exét… nekem ez végtelenül visszatetsző.

2022. jún. 27. 21:12
 30/30 anonim válasza:
28, 27 vagyok. Egy épkézláb negyvenes pasinak "illik" túllennie min. egy komoly kapcsolaton (házasság, együttélés) és esetleg egy gyereken. Ha ezen egy negyvenes nő meglepődik, akkor üdvözlöm a valóságban.
2022. jún. 27. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!