Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mindenki a saját szintjén...

Mindenki a saját szintjén keresgessen?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek mit láttok a környezetetekben? Állandóan ezt hallom mindenhonnan.

Nagyon szigorúan egy 4/10 es vagyok, nem azért mert rossz az önértékelésem, kívülről max ennyi látszik. A szerény mennyiségű de annál értékesebb emberi kapcsolataim ehhez nem tudnak érdemben hozzátenni.

Az, hogy milyen jó belső tulajdonságaim vannak az nem is fontos az elején mivel úgysem az indítja el a kémiai folyamatokat. Szívesen beszélnék olyan 24-30 közötti lánnyal, aki teljesen átlagosnak érzi magát és az is vagy az alatti DE A FEJÉBEN MINDEN RENDBEN. Mert ez a legnagyobb elvárásom, hogy ne egy világfájdalommal teli befordult depressziós élőhalott legyen.


2022. jún. 21. 07:55
1 2
 11/14 anonim válasza:

Természetesen vannak szintek. Van az átlag alatti, akit csúnyának tartanak. Van az átlagos, aki egyesek szerint ronda, mások szerint gyönyörú, lényeg, hogy a külseje megítélése vegyes. És van az átlag feletti, nem kell ragozni (de azért ragozom: gyönyörű, dús haj, szabályos arc, szép fogak, szép bőr, nagy vagy hangsúlyos szemek, stb. mindkét nem esetében).


A számozásnak szerintem semmi értelme, fogalmam sincs, hogy terjedhetett el ilyen butaság.


Na most mivel a legtöbb ember az átlagos kategóriába esik, lehet, hogy Julit Pisti egy ronda dögnek tartja, de Gábor szerint a legszexibb lány, akit valaha látott. Lehet, hogy a kérdező Juli szerint bazi ronda, de Gabriella szerint egy tök jó srác.


"Az, hogy milyen jó belső tulajdonságaim vannak az nem is fontos az elején mivel úgysem az indítja el a kémiai folyamatokat."


Ja, meg a biológiaiakat. Meg a biokémiaiakat. Ugye. Na ez teljesen felejtős. Egy nőt nem a külsőddel kell levenni a lábáról, hanem humorral, kedvességgel, érdeklődéssel, intelligenciával, korrektséggel, netán ajándékokkal, bókokkal, figyelemmel, stb. A büdös életben nem volt olyan pasim, aki elsőre akár tetszett is volna. Egyenesen arról volt szó, hogy nem tetszettek. De ahogy megismertem őket, közelebb kerültünk, úgy elfogadtam, megszerettem őket és meg is tetszettek. A nők nem férfiak. Felkiáltójel. A férfiak a külső alapján választanak (vagy választanának), a nők nem.

2022. jún. 21. 20:05
 12/14 anonim válasza:
Részben ellentmondanék több hozzászólónak is, mert szerintem bizonyos értelemben vannak szintek (és nem csak a kérdező buksijában, hiszen akár csak ha itt is szétnézünk, találhatunk olyan megnyilvánulásokat, hogy ha pl. egy pocakos, kopaszodó férfi leírja, hogy Miss Perfectet keresi, akkor azonnal lehurrogják, hogy mit képzel magáról stb.). Olyan értelemben léteznek szintek, hogy pl. egy nyolc osztályt sem végzett, fogatlan nő ne diplomásokra vágyakozzon, vagy hogy a 120 kilós emberkék ne egy 60 kilóssal akarjanak már összejönni. Egyébként lehet azt mondani, hogy mindenkinek ízlése van, mert ez így igaz, csakhogy ez szerintem azt jelenti, hogy mindenki próbálja elhelyezni a többi embert bizonyos szinteken (még ha ez nem is feltétlenül tudatos). Ha pl. valakinek nem tetszik a másik, akkor az adott ember az ő szemében nem üt meg egy bizonyos mércét, csak ez éppen nem feltétlenül tudatosodik abban az illetőben, akinek nem tetszik a másik.
2022. jún. 21. 20:14
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves #11!


“De ahogy megismertem őket, közelebb kerültünk, úgy elfogadtam, megszerettem őket és meg is tetszettek.“

Ez ugye csak akkor működhet ha valamilyen oknál fogva rá vagy kényszerülve a társaságukra, tanulmányok, edzés valami. Mert amúgy a büdös életben nem akarnád azt megismerni aki nem szimpatikus ha ránézel(kivéve ha nincs ki mind a négy kerék)

De egy utcán a másikra vetett pillantásról vagy olyan formáról beszélünk ahol ez dönt nem az, hogy milyen ügyesen elboldogulsz az életben, büszkék rád az ismerőseid mert milyen rendes vagy stb.

Egy nagyon egyszerű példa: a piacon válogatod a paradicsomot a szemeddel és azt viszed haza amelyik full egészséges, hibátlan nem pedig azt amelyik kicsit meg van ütve de áh hazaviszem jó lesz ez nekem így is.

2022. jún. 21. 22:48
 14/14 anonim válasza:

13


Igen. Ezért kell jógára vagy taichi-ra járni. Ha tudnád, micsoda csajok vannak jógán... hajaj... pasi meg alig. Miközben megjegyzem, hogy Indiában a férfiak, a nők és a gyerekek is jógáznak és a legnagyobb mesterek kivétel nélkül férfiak. A taichi harcművészet (is), az egyik barátom taichi mesterei kung fu mesterek is... Ezt a barátomat egyébként 20 évvel ezelőtt ismertem meg, akkor egy kicsit plöttyedt volt, amúgy nem volt kifejezetten ronda. 20 éve jár taichi-zni, megerősödött, megizmosodott, szálkás lett, lefogyott egy kicsit (pont jó most). Jobban néz ki, mint 30 évesen.


Megértem a problémádat, nekem az alakom jó, de az arcom az a 100-ból 95-nek nem tetsző kategória (pedig nem ronda, csak hát kell hozzá egy látásmód). Szóval engem sem kerülgettek éhes farkas módjára férfiak.


Szerintem ha a belsőd rendben van, akkor lépj tovább a külsőd előnytelenségén és próbálj meg másképpen gondolkozni és más alapokra helyezni az ismerkedési stratégiádat. Még akár pszichológushoz is elmehetsz egy 6-8 alkalommal. Ha jót találsz, biztos, hogy nem lesz kidobott pénz.


Sok sikert kívánok.

2022. jún. 22. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!