Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mindenki a saját szintjén...

Mindenki a saját szintjén keresgessen?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek mit láttok a környezetetekben? Állandóan ezt hallom mindenhonnan.

Nagyon szigorúan egy 4/10 es vagyok, nem azért mert rossz az önértékelésem, kívülről max ennyi látszik. A szerény mennyiségű de annál értékesebb emberi kapcsolataim ehhez nem tudnak érdemben hozzátenni.

Az, hogy milyen jó belső tulajdonságaim vannak az nem is fontos az elején mivel úgysem az indítja el a kémiai folyamatokat. Szívesen beszélnék olyan 24-30 közötti lánnyal, aki teljesen átlagosnak érzi magát és az is vagy az alatti DE A FEJÉBEN MINDEN RENDBEN. Mert ez a legnagyobb elvárásom, hogy ne egy világfájdalommal teli befordult depressziós élőhalott legyen.


2022. jún. 21. 07:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hasonló a hasonlóval...
2022. jún. 21. 09:40
 2/14 anonim válasza:

Annyit tudnod kell, hogy nem léteznek szintek. Ezzel mi srácok áltatjuk magunkat, meg találjuk ki a kifogásokat magunknak és a haverjainknak egyaránt: "Ez a lány túl szép hozzám", vagy "Ne viccelj már, úgyse állna szóba egy ilyennel, mint én".

Ezt gyorsan ki kell írtanod a fejedből. Abban igazad van, hogy a külső beindíthatja a folyamatot, ezt alá is írom. De nincsenek ligák, simán összejöhetsz olyannal, akit te magasabb ligába raktál, mert ő meg olyat keres, mint te. És itt a tulajdonságodra és kinézetedre gondolok. Mindenkinek ízlése van, és azt akarja megtalálni, aki annak megfelel. Ennyire egyszerű.

Ha meg nem vagy elégedett magaddal, akkor addig ne nagyon próbálkozz. Ez nem rosszindulatból mondom, hiszen én is ebben a stádiumban vagyok. Először is felelj meg magadnak, amit tudsz azt tudatosan javítsd ki. Ha ez megvan, akkor onnantól már mehetsz az utadra.

21/F

2022. jún. 21. 09:40
 3/14 A kérdező kommentje:

De igen is vannak szintek, nem arról a maréknyi kis kivételről van szó. Körül kell nézni és jól látod, hogy nincs extrém kilengés hasonló hasonlót keres mert úgy ésszerű és reális.

Magammal semmi bajom nincs, tök jól elvagyok az életben, jól boldogulok ezt leszámítva. Ez egy tudatos írás, megfigyelés nem egy megkeseredett önértékelési gondokkal küzdő srác írása:D

2022. jún. 21. 09:47
 4/14 anonim válasza:

Öröm nézni, amikor egyesek önként nehezítik meg a saját dolgukat. :D


Nos, a helyzet az, hogy szintek továbbra is csak a buksidban léteznek.

A valóságban meg egyének és személyiségek vannak, mindegyik a saját maga ízlésrendszerével és értékrendjével.

Csak hogy saját tapasztalataimmal is alátámasszam: én nem különösebben tartom magam jó pasinak, és tényleg többektől is már kaptam erre utaló visszajelzést. De ugyanakkor meg volt olyan barátnőm, méghozzá 3 évig, akiért a fél környék odáig volt. Ha ennek a szintezős baromságnak bármi alapja lenne, akkor ez egész egyszerűen nem történhetett volna meg. Ha pedig saját magamat skatulyáztam volna be, akkor soha fel sem merült volna, hogy bepróbálkozzak nála.

De még tudnám árnyalni a képet. Van egy hölgy, akinél szebbet nehezen tudnék mutatni a világon. Messze felülmúlja azt az előbb említett exemet. A környezetemből mégsem tudok olyanról, aki legalább azt mondta volna rá, hogy átlagosan szép. Mindenki taszítónak, vagy minimum "szokatlannak" tartja. Akkor most hogy is van ez? Hát úgy, hogy nincs a szépségre egzakt skála. Van, hogy valaki nekem tetszik, másnak meg nem.


"Az, hogy milyen jó belső tulajdonságaim vannak az nem is fontos az elején"

A frászt nem.

Ha valaki nem egy Tinderen szocializálódott érzelmi agyhalott, akkor nem első látásra fogja eldönteni, hogy jár-e valakivel, vagy sem. Nem mondom, persze, lehet, hogy valaki első látásra tetszik meg. De a mélyebb, jobb, harmonikusabb kapcsolatok általában úgy szoktak kialakulni, hogy két ember elkezd beszélgetni. Aztán jobb esetben keletkezik valami szimpátia köztük.


"Nagyon szigorúan egy 4/10 es vagyok"

Talán a legnagyobb baromság pedig ez a pontozósdi.

Egyrészt: mert pontatlan, és megfoghatatlan ez a skála. Miben különbözik például a 4-es és az 5-ös? Vagy az 5-ös és a 6-os? Abban, hogy te aszondod. Aktuális megérzés. Aztán ha egy év múlva megkérdeznék, tök más pontszámot adnál. Volt részem olyan beszélgetésben, aminek az elején egy csaj még 7-es volt, aztán utána nem sokkal már 6-osnak emlegette az illető, a végén meg 8-asnak. Ennyit ér ez a skála.

A másik dolog, amiért baromságnak tartom: mert egyszerűen degradáló. Mint valami termékcikk a piacon, amit egyetlen jellemző alapján sorolnak kategóriákba. Már csak azért sem lehet egyetlen számértékkel jellemzni valakit, mert még ha csak a külsőt nézzük, az is jópár jellemzőből tevődik össze. A személyiség, és maga az egész ember meg pláne.

De talán a leggázabb ebben az osztályozósdiban az, hogy ezzel magadat is, meg a partneredet is lealacsonyítod. Egyszerűen primitív dolog osztályozgatni. Vagy bejön valaki, vagy nem. Elég ostobának hat, amikor elméletileg szerelmes valaki, és akkor közli, hogy neki nyócas barátnője van. Aha. Igazi szerelem. Főleg, amikor még ezt a szemébe is mondja. "Úgy szeretlek, te egy igazi 10/8-as nő vagy." Igen. Aztán csodálkozik, ha otthagyja olyanért, aki 10/10-esnek tartja. Vagy olyanért, aki felhagyott ezzel a dedós osztályozósdival, és egyszerűen csak szereti. Mert ahhoz nem kellenek mindenféle mesterkélt osztályzatok.

2022. jún. 21. 09:49
 5/14 anonim válasza:
Akkor te még a jobbik eset vagy, de ahogy kettes írta, tényleg nincsenek szintek. Én is jártam már olyannal, akire azt mondanátok hozzám képest, hogy magasan más ligában játszik.
2022. jún. 21. 09:50
 6/14 anonim válasza:

"Mert ez a legnagyobb elvárásom, hogy ne egy világfájdalommal teli befordult depressziós élőhalott legyen."

Mondja ezt az, aki komoly komplexusokkal küzd.

2022. jún. 21. 09:50
 7/14 A kérdező kommentje:
Az, hogy két lábbal állok a földön és nem álomvilágban élek és hajtanám a semmit szerintem nem a komplexusra utal. Csak a külső adottságokról van szó még mindig ami fix nem módosítható.
2022. jún. 21. 10:01
 8/14 anonim válasza:
Dehogynem az, van ami módosítható, van, ami nem. Ami nem módosítható, abba törődj bele, vagy legyen annyi pénzed mint Lölőnek és abból addig plasztikázod magad ameddig csak akarod.
2022. jún. 21. 11:12
 9/14 anonim válasza:
Én most egy szuper vékony nőt keresek ha lehetne 48 kg alatt.
2022. jún. 21. 12:09
 10/14 anonim válasza:

Próbálkozni lehet "más szinteken is" vagy bejön vagy nem.


Nagyon sok nőm nem volt,de volt köztük több olyan akiről azt gondoltam,hogy esélyem sem lenne.


Volt aki kezdeményezett,volt olyan aki elmondta hogy azt várta

hogy én kezdeményezzek stb.

2022. jún. 21. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!