Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet itt olyan pasival...

Tpanna00 kérdése:

Lehet itt olyan pasival ismerkedni akinek nem csak arra kellenék?

Figyelt kérdés

Nem csak itt de mindenhol az életben ilyenekbe futok bele és azt érzem, hogy nem érek semmit és senkinek sem kellenék így rendesen. Persze sokszor belefutottam, hogy ő más meg minden de végül utána mindig eltűntek.. Elegem lett ebből és szeretnék már végre boldog lenni

18/L



2022. jún. 19. 16:01
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
#8 WOW, meg kell hogy dícsérjelek ez az összefoglalás lenyűgöző :D De sajnos több időt öltél bele mint amennyit ez a troll érdemel :S
2022. jún. 19. 17:28
 12/39 anonim válasza:

#11: Köszönöm, és tudom, hogy igazad van. De legalább gyakoroltam egy kicsit az "oknyomozást". ;-) Meg szerintem a várható reakciójáért érdemes volt ezt megírnom. :D Izgatottam várom, mit fog hozzá szólni.

Azt nem tudom, hogy troll-e, biztos, hogy nem mindenben mond igazat, de hogy valaki évek múltán is hitelesen alakítsa ugyanazt a személyiséget, az azért ritka. :-)

2022. jún. 19. 17:37
 13/39 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as, nagyon kreatívan használod a google keresőt és igazán imponál, hogy ennyire rajongsz értem:)) Mindenki hisz igaziból amit akar, mondhatok bármit úgy se hinnétek nekem az interneten (főleg ti fiúk) Kezdek azzal amiben igazad van, hogy jelenleg 21 éves vagyok, a 00 a nevemben a születési dátumom utolsó két számjegye, ezt mondjuk elvártam volna, hogy kitaláld, de gondolom a kereső nem adta ki:( Szoktam kerekítgetni a koromat mivel a mai napig pl. bárokban nem adják ki nekem és személyit kérnek szóval ha valaki meglát kb. 18-nak néz max és kicsit zavar, hogy már idősebb vagyok de mindegy úgyse értenéd...

Nem tudom ismered-e a szarkazmus kifejezést, előszerettel használom nem csak az életben hanem az interneten is. De ezt nem tudhatod mivel nem ismersz, pont az olyan lányokat akartam néha kifigurázni amilyenek a sztereotípia tartja, meg nagyon vicces üzenetek is szoktak erre érkezni szóval néha unalmamban jó volt ezeket írni és zavarba hozni a fiúkat :D

Volt innen kapcsolatom, jól a meglátásod és mint írtam is voltam átverve és szerintem nem vagyok ezzel egyedül és remélem nem sérti az önbecsülésedet, hogy a mai napig tovább próbálkozom és keresem az igazit. (lehet ha te is valami iránt ennyire elkötelezett lennél lenne jobb dolgod mint utánam nyomozni) Szerintem véresen komolyan venni minden szavamat és kiforgatni vagy belemagyarázni a mögöttes tartalmat nagyon illetlen dolog és remélem ezt nem csinálod sűrűn! Nem attraktív! Van egy stílusom, van egy humorom de gondolom te tökéletes vagy és minden interneten írt szavad az olyan amit az anyukádnak is megmutanál:))

2022. jún. 19. 18:14
 14/39 anonim válasza:

"Kezdek azzal amiben igazad van, hogy jelenleg 21 éves vagyok, a 00 a nevemben a születési dátumom utolsó két számjegye, ezt mondjuk elvártam volna, hogy kitaláld, de gondolom a kereső nem adta ki:( Szoktam kerekítgetni a koromat"


Ezen besírtam xD Ez kb már beteges. Mi alapján higyjen el neked ez után bárki bármit? Még egy ilyen alap adatban is kamuzni... (lány vagyok ;) de még szerintem is visszataszító és nevetséges vagy)

2022. jún. 19. 18:22
 15/39 anonim válasza:
Arra azért kíváncsi lennék, hány normális srácnak sikerülne akár csak egy randiig is eljutnia a kérdezővel. Mert nekem az az itteni tapasztalatom, hogy minden nő csak nyávog, hogy minden férfi csak ki akarja őket használni, de hiába próbálok akármilyen normális és türelmes lenni, mindig én szívom meg az ismerkedést.
2022. jún. 19. 18:23
 16/39 A kérdező kommentje:
Mert az interneten aztán mindenki olyan őszinte főleg a fiúk a magasságával, alkatával vagy akár pont a korával kapcsolatban:)) Lepődtem már meg innen intézett randiról
2022. jún. 19. 18:26
 17/39 anonim válasza:
"Kezdek azzal amiben igazad van, hogy jelenleg 21 éves vagyok, a 00 a nevemben a születési dátumom utolsó két számjegye, ezt mondjuk elvártam volna, hogy kitaláld, de gondolom a kereső nem adta ki:( Szoktam kerekítgetni a koromat". Ha 21 vagy, akkor a kérdésed alatti kifejtés végén miért 18-at írtál? Szoktad kerekítgetni a korodat, persze, ki vagy te, Gábor Zsazsa? A 21-ből semmilyen kerekítgetéssel sem jön ki a 18...
2022. jún. 19. 18:27
 18/39 anonim válasza:

Ne haragudj, ha félreérthető lettem volna.. a legkisebb mértékig sem tudok egy ilyen ... organizmusért rajongni.

A magyarázkodás az látom, jól megy. De te most kit akarsz meggyőzni? Magadat? Hogy minden rendben van, te mennyire tökéletes vagy, és mindenki más hibája, hogy legfeljebb csak egy patront érsz meg? Hát tedd! Magyarázd be magadnak! Aztán majd 2, 3, 4 év múlva (amikor minden bizonnyal már 20 éves leszel) szintén gyere vissza sírni, hogy még mindig nem volt olyan férfi, aki ne csak megdugni akart volna.

Nekünk hiába hazudsz, ezzel egy szemernyit sem lesz rosszabb nekünk.

Viszont a hitelességed finoman szólva is odaveszett.

2022. jún. 19. 18:27
 19/39 anonim válasza:
#16: És azért, mert más nem őszinte, nyilván neked is jogod van hazudni. Szép, jogászias logika, nem mondom.
2022. jún. 19. 18:29
 20/39 anonim válasza:

"Van egy stílusom, van egy humorom"

Humornak nem nevezném, a stílusodról meg annyit, hogy ez a fő oka a sikertelenségednek.

A következmények levonását rádbízom.

2022. jún. 19. 18:29
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!