Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet itt olyan pasival...

Tpanna00 kérdése:

Lehet itt olyan pasival ismerkedni akinek nem csak arra kellenék?

Figyelt kérdés

Nem csak itt de mindenhol az életben ilyenekbe futok bele és azt érzem, hogy nem érek semmit és senkinek sem kellenék így rendesen. Persze sokszor belefutottam, hogy ő más meg minden de végül utána mindig eltűntek.. Elegem lett ebből és szeretnék már végre boldog lenni

18/L



2022. jún. 19. 16:01
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
#31: És szerintem ezek után sem fog.
2022. jún. 19. 19:40
 32/39 anonim válasza:
8-as, értem, hogy akad némi furcsaság, de így összeollózva ez a sok kérdés és válasz, azért ez el van túlozva. A kérdező sem csak simán fekete vagy fehér, hanem mint minden embernek, neki is van többféle megnyilvánulása, vannak vágyai, stb. Nyilván összejött neki ez-az a múltban, erről valahol a tapasztalatát írja, amit félreértelmezel Máshol meg azt mondod, felajánlotta magát a célközönségnek egy kommentjében, ez azért túlzás, hiszen üzenetváltásokból nem sok minden lehet még. De ettől még értékelem ezt a troll-leleplező tevékenységed, meg alapból nem is hülyeség rákeresni olyanra, akinek látható a neve, csak kicsit azért eltúloztál pár dolgot. De nem olvastam teljesen végig mindent, mert ennyire azért nem akarom ilyenekkel elszúrni az időm, mert tudok más érdekesebb dolgokkal is foglalkozni.
2022. jún. 19. 19:41
 33/39 anonim válasza:
#22: "Kérdező, szedd össze magad, mert így még én is hamarabb bepasizok, mint te, pedig az én tehetségem 0 hozzá :D" Pedig ahhoz is tehetség kell, hogy a mai világban egy nő ne tudjon bepasizni. :D
2022. jún. 19. 19:41
 34/39 anonim válasza:
Nekem a szexhez alaposabb ismeretség kell, nem megy csak úgy. Szóval ha valaki kellene, nem arra kellene.
2022. jún. 19. 19:49
 35/39 anonim válasza:
Mindnek "arra" kellünk, csak más-más keretek közt. A mindkét fél számára egyező keretek megtalálása a fontos, nem kell azon nyavalyogni, ha valaki helyesnek tart :-)
2022. jún. 19. 20:15
 36/39 anonim válasza:

Ilyen az elet buborék, en is csak olyan lánnyokkal futok ossze aki penzt v csak szexet akar o/24

Nem tehetsz mast keresel tovabb, adsz idot a dolgolnak ne ugrasz bele semmibe egybol, es nem eléd bele magad annyira a dolgokba egyből.

2022. jún. 20. 09:12
 37/39 anonim válasza:

Sztem sem az a kérdés, hogy "Lehet-e itt olyan pasival ismerkedni...", hanem,

hogy milyen az ismerkedési stílusod,

milyenek az ismerkedési szokásaid,

mi van a fejedben a férfiakról,

mit közvetítesz magadról,

mit látnak meg benned a férfiak,

sikerül-e észrevenned a lényeges dolgokat magadban és másokban...

2022. jún. 20. 13:22
 38/39 anonim válasza:

Lehet.

Én például szívesen ismerkednél egy megbízható, érzelmes, kedves, és hűséges nővel.

2022. jún. 20. 13:27
 39/39 anonim válasza:
Ja, amúgy átnézve a #8. által írottakat, felmerült bennem, hogy (bár elég ügyes kérdéseket tesz fel és jól forgatja a szavakat a válaszadásai során) esetleg "Tpanna00" nem is lány...
2022. jún. 20. 13:37
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!