Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi lehet az oka annak ha...

Mi lehet az oka annak ha leginkább 5-8 évvel idősebb nők írnak rám társkeresőn? Azért is furcsának találom, mert fiatalabbnak nézek ki a koromnál.

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 16:42
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

#19 Igazad van, tapasztaltam.

N


#10 voltam

2022. jún. 13. 18:55
 22/28 A kérdező kommentje:

Én is sokat törtem rajta a fejem, de végül rávettem magam, mivel engem nem szólítanak le az utcán. :D


Köszönöm :)))

Valóban jól érzem magam ebben a korban IS.

2022. jún. 13. 19:01
 23/28 anonim válasza:

Értem, ez a elszólítások úgy lettek, hogy találkozott a tekintetünk és voltak annyira bátrak, hogy leszólítsanak. Volt, amiből lett folytatás és volt, amiből nem.

De amúgy volt, random emberek is jöttek hozzám, tán érezték, rajtam, hogy kérdezhetnek, pl. helyet kerestek, buszmegállót, nemtől és kortól függetlenül.


Szívesen :) Az a lényeg.


Igaz rajtam sem látszik, hogy hány éves vagyok, sokan meg is lepődnek, mikor meg tudják, ált. 25-nek néznek.


#10 voltam

2022. jún. 13. 19:11
 24/28 anonim válasza:

Melyik társkeresőn vagy fenn?

Lehet, hogy csak szívatnak míg levelezel velük te fizetsz a levelezésért?

Menyi pénzt költöttél el eddig társkereső oldalak előfizetéséért?

2022. jún. 13. 21:01
 25/28 anonim válasza:
Valószìnűleg az az oka, hogy egy 40 évessel egy korosztály vagytok...
2022. jún. 14. 15:42
 26/28 anonim válasza:
Mert nem árt ha van egy balek aki majd fizeti a más férfiakról rájuk maradt purdékat
2022. jún. 14. 16:39
 27/28 anonim válasza:
Nekem nincs purdèm, de az 5-10 évvel fiatalabb pasik èrdekelnek.
2022. jún. 14. 17:10
 28/28 anonim válasza:

Szerintem csalok irnak csak rad. En meg olyat nem hallottam hogy egy no rairt volna tarskereson egy ferfira, mindegy hany eves. Nincs is erre idejuk mert napi tobb levelet is kapnak, igy sem valaszolnak mindegyikre.


A csalok azt csinaljak hogy radirnak es elobb-utobb penzt akarnak lehuzni rolad. Persze ok nem nok, csak ferfiak akik kihasznaljak hogy mas ferfiak a neten keresnek part.

Ezen kivul van nehany no aki ugy probal ferfiakat szerezni onlyfans-re hogy random radir es 1-2 uzenet utan kozli hogy lathatod ot bugyiban onlyfans-en. Ez gyakorlatilag fizetos webcamos oldal ahol lanyoknak fizetsz azert hogy nezhesd oket.

2022. jún. 22. 02:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!