Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy manipulátor nőt hogyan...

Egy manipulátor nőt hogyan lehet megszivatni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy nő aki csak egy kis figyelemre vágyik az egója miatt, nem akar tőlem semmit csak kíváncsi hogy mi a véleményem róla. Tegyük fel amikor konkrétan megmondtam neki hogy tetszik akkor meg lelép szó nélkül vagy elkezd szabadkozni.


Tudom hogy ez lenne a célja. Hogyan lehetne egy ilyen manipulátort megszivatni?

Ha 1idegen nő lenne akit nem ismerek akkor le is zárnám ennyivel,de egy ismerősről van szó és ez nem szép dolog tőle.



2022. jún. 13. 15:23
1 2
 1/13 Noren1989 válasza:
Egy szót mondok: ignoràlàs.
2022. jún. 13. 15:49
 2/13 anonim válasza:

hívd át, de közben a haverokat is, adj a kezébe egy sört ha eljön, és ne szólj hozzá túl sokat :D


attól nagyobb égés nemlesz neki, ha ti egymással foglalkoztok, és nem a nővel :D

2022. jún. 13. 15:50
 3/13 Noren1989 válasza:
De buzulàs az nuku!
2022. jún. 13. 16:01
 4/13 anonim válasza:

Noren, javíts ki ha tévednék, ugye nem Levente vagy?

nem ismerlek, de meglehetősen sokat látom a kommentjeidet, éshát, nagyon emlékeztetsz valakire :'D

2022. jún. 13. 16:03
 5/13 anonim válasza:

Hàt a kulcsszavak alapjàn nem hiszem hogy ilyen a nö. Szerintem te vagy ilyen kérdezö. Egy értelmes ember aki ilyen emberbe botlik az nem akar semmit attol az embertol ha ismeri ha nem.


Aki szivatni akarja mert meg nem tortent dolog tovabbgondolasa miatt bosszut allni valakin. Akit a kulcsszavaid alapjan es a beszamolod alapjan nem is ismersz. Hiaba irod hogy ismered.


Tudod kik gondolkoznak igy ahogy ye gondolkodsz? A narcisztikus es szociopata emberek.


Szerintem nem birod elviselni hogy nincs kozod az illeto holgyhoz es a sajat hibadat akarod ratolni kivetiteni ra.


Egy ertelmes uriember nem gondolkozik igy ahogy te teszed. Egy ertelmes uriember ha eszreveszi hogy egofenyezesre kell udvariasan rovidre zarja.


Szerintem ebbe az egeszbe te vagy a hunyo. A holgy meg mit sem tud a terveidrol es rolad.


Plane hogy te kepzeled ezt. O egyszer visszautasitott. Lehet csak cimbizett volna veled de mivel te jelezted hogy tetszik neked igyo jelezte hogy ne haragudj de nem.


Sot szerintem annak a holgynek van boven problemaja nelkuled is es a nyamvatt terveid nelkul is.


Ne zaklasd!

2022. jún. 13. 16:21
 6/13 anonim válasza:
* Tudod kik gondolkoznak ìgy ahogy te gondolkodsz? A narcisztikus es a szociopata emberek.
2022. jún. 13. 16:24
 7/13 Noren1989 válasza:
Nem szopok hetente, nyugi 🤫
2022. jún. 13. 16:32
 8/13 anonim válasza:
nem azért :D
2022. jún. 13. 16:38
 9/13 A kérdező kommentje:

5-ös


Honnan tudod hogy nem ilyen? Ismered őt vagy mi? Honnan tudod mennyi problémája van?


És mi van akkor ha ő viselkedett úgy mint aki akar valamit?



Ott voltál? Láttad az egészet?

2022. jún. 13. 16:40
 10/13 anonim válasza:

az emberek sokszor hülyék, ez van.

ahogy egy bölcs mondaná


" Mindenki úgy hülye ahogy tud "


én is mint mindenki más csak van aki nem tudja,hogy hülye.

jó ez a gyakori, mi hülyék tartsunk legalább össze! :D

2022. jún. 13. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!