Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kinek van már elege az ismerke...

Kinek van már elege az ismerkedésből?

Figyelt kérdés
Mikor neten próbáltam ismerkedni szinte mindig csalódást okozott,sokszor elkeseredtem majd újra megpróbáltam,de sosem találtam olyan embert aki ténylegesen komolyan gondolná,és a vonzalom is egyezett volna mind a két fél részeről. Így már tartok attól mi lesz később,valaha meg tudja találni még az ember a társát? Nektek hogyan alakúlt?
2022. máj. 30. 22:11
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
22 éve csak csalódok. A felszínesség miatt esélyt se hagynak, hogy a lenyűgöző személyiségemet megmutathassam. De cserébe aki észrevesz engem, annak az életét minél jobbá szeretném tenni
2022. máj. 31. 11:06
 32/45 anonim válasza:
30: ezt úgy hívják "fine dining"
2022. máj. 31. 11:14
 33/45 anonim válasza:
picit van csak elegem, picit még csinálom. Da valaki szintén félgőzzel ír, akkor rögtön koppintom le. Kivéve ha valami jó pasi.
2022. máj. 31. 11:41
 34/45 anonim válasza:
Nos én pasi vagyok és meleg. Azt hittem ez csak nálunk "divat". De látom elment az egész teljesen másfelé manapság. De annyira azért nem gáz a helyzet, meg kellett tanulnom egyedül is szeretni magamat, meg Őket, akik nagyon közel vannak hozzám. Ja, Ők nem emberek, annál sokkal többet érnek.
2022. máj. 31. 11:49
 35/45 anonim válasza:

23/F

Szerencsésnek mondhatom magam, mert mindig csak a normális "wife material" csajokat vonzom be, szóval eddigi kapcsolataim és ismerkedéseim is jók voltak.

DE

Hiába találok ilyen lányokat, már több hosszabb kapcsolat utám tudom, hogy mit keresek és ez miatt mindig ugyan azokat a kérdéseket feltenni, több nap/hét és néha pár találkozó után megszakítani az ismerkedést borzasztó lélekölő tud lenni...

2022. máj. 31. 11:58
 36/45 anonim válasza:

2014 óta elegem van belőle. Túl sok elvárás, túl kevés viszonzás.

A libidóm is jócskán visszaesett a húszas éveimhez képest, ezért nem is nagyon vagyok motivált a keresgélésre, gyereket meg már előtte sem akartam soha. Marad a munka, barátok, hobbik és a tudat, hogy nem vagyok senkihez sem kötve és alkalmazkodnom sem kell senkihez otthon.

Nem tudom, fel tudnám -e adni az életstílusom azért, hogy legyen valaki mellettem.

2022. máj. 31. 12:36
 37/45 anonim válasza:
Nekem is, 25 évesen semmi sikerem. Majd 35 körül értékelik a jól kereső, egzisztenciával rendelkező pasikat, addig is mivelünk nem foglalkoznak-
2022. máj. 31. 14:49
 38/45 anonim válasza:
A netes ismerkedésből nagyon nagyon elegem van. Főleg hogy jobb meggyőződésem ellenére sokszor belemegyek hosszasabb levelezgetésbe, elkezd a másik szimpatikussá válni, aztán egyszer csak eltűnik, vagy a képcserénél derül ki, hogy nem vagyok az esete (általában nem fordítva, én egy képről nem szoktam ítélni). Találkozásra már nem is szokott sor kerülni, mostanra már lehet, félnék is tőle... Arra vágyom, hogy neten kívül tudjak ismerkedni, de hát arra nem sok esélyt látok :(
2022. máj. 31. 15:51
 39/45 A kérdező kommentje:
38: énis pont így vagyok,nagyon sokszor hittem már azt hogy hosszas beszélgetések után alakúl majd valami de semmi. Szó nélkül lelépnek,az ilyet sose értettem mi értelme. Vagy nem is vagyok az esete aztán elkezd trágár szavakat mondani és kilép,az ilyet megfőképpen nem értettem miért kell valakit elitélni a külseje alapján. Szóval katasztrófa..
2022. máj. 31. 19:38
 40/45 anonim válasza:

Nekem abból van elegem, hogy minden társkereső fizetős lett.

Előtte volt a love.hu, barátikör, találka, chat.hu és ezeken voltak is igazi nők, ma meg már mindenért fizetni kell, olyan oldalakért is, amik csurig vannak botregekkel. Régen még aznap estére össze lehetett hozni egy randit, ma már öt mondat után eltűnnek az emberek, vagy mindenhol ugyanazok vannak.

2022. máj. 31. 19:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!