Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért lesztek (már...

Fiúk! Miért lesztek (már aki), egy számotokra elégé tetsző, lánnyal kicsit távolságtartóbb?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolata van a csajjal.

2014. máj. 7. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tuti történt valami, csak úgy nem leszek távolságtartó!
2014. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a. csinaltal valamit

b. magaval van baj

c. masik csajert van oda

2014. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mióta távolságtartó? Amikor elkezdte mi történt?
2014. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

a - hát nem tudom, volt, hogy közeledett felém, de nem túl tapasztalt, így nem nagyon tudta kezelni a helyzetet, csak sötétben tapogatózott, én meg meglepődtem és zavarba jöttem.


b - van egy pici önbizalomhiánya.


c - hát, nem tudom. lehet.


Pár hete, de nem úgy kell elképzelni, hogy nem beszélünk, igaz keveset. Mióta részben többet dolgozik és olyan helyzetben van, hogy nem nagyon tudunk beszélgetni.


Abban nyilvánul meg, hogy máskor sokkal többet mosolygott, most is, de valahogy más. Ha elmegyek pl. mellette az utcán, látom hogy kényelmetlenül érzi magát, lesüti a szemét. Köszön meg minden, de nem értem miért ilyen? Ha másért nem, barátságból lehetne normálisabb.

2014. máj. 7. 08:42
 5/14 anonim ***** válasza:

Sok minden történhetett vele mostanában, amiről te nem tudsz.

Próbálj meg rámenősebb lenni. Esetleg kérdezd meg, mi a baja.

2014. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Lennék én, de nem akarom megijeszteni. Jóban vagyunk, nem hiszem, hogy annak venné, de..


Felhozok egy példát:


Valamelyik nap találkozunk futólag, mikor mentem hazafelé. Ő várt valakire egy kocsi mellett. Köszönt, intett és kész.


Máskor odajött, pár szót váltott velem. Most olyan idegesnek, zavartnak tűnt. Magam se értem...

2014. máj. 7. 08:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Küzd a töketlensége ellen, megvan benne a vágy, hogy lépjen, de nincs elég bátorsága hozzá és emiatt még szégyelli is magát; majdnem biztos vagyok benne, hogy ez a helyzet; ha szeretnél tőle valami komolyabbat is, akkor lehet, hogy kicsit a kezedbe kell venni a dolgokat, kicsit bátorítani kellene valahogy a srácot, vagy megbeszélni vele a dolgokat, hogy akkor mit is szeretne.
2014. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hogyan bátoríthatnám?
2014. máj. 7. 14:11
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem is az amit az utolsó előtt ír
2014. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nekem egy ideje tetszik egy nő. Elvált gyerekei vannal. Elfoglalt. Némileg idősebb nálam. Belezúgtam egy cseppet. De van józan eszem, nem ugrok bele egy gyerekes nő életébe, csak ha jól meggondoltam. Meg említettem hogy idősebb. Szóval bizonytalan is vagyok. Így kicsit hátraléptem. Várakozó álláspontra. De azért jól elvagyunk amikor néha találkozunk.
2014. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!