Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az itt tobzódó egyedülálló...

Az itt tobzódó egyedülálló férfiaktól kérdezem. Milyen társak lennétek? Csak őszintén! Hátha...

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 17:27
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
Rossz társ lennék. Nem keresek annyit, amennyi kompenzálja a hibáimat.
2022. máj. 29. 20:26
 22/35 anonim válasza:

Én szeretnék később ebből a kérdésből egy vol2-es konklúziót is.

Mármint, hova azaz meddig ment el.

2022. máj. 29. 20:35
 23/35 anonim válasza:

Igyekeznék minél több tartalmas élményt szerezni, remélhetőleg a párommal együtt. (Ez nem azt jelenti, hogy állandóan a nyakán akarnék lógni)


A fiatal koromból (mondjuk most sem vagyok öreg 25 évesen) jó pár évet elpazaroltam hülyeségre. Mostanában döbbentem rá, hogy milyen sok dolog van, amit meg szeretnék élni, tapasztalni és ha ezeknél ott van velem valaki, aki fontos nekem, akkor annak nagyon örülnék :D.


Szóval emiatt (is) ilyen társ szeretnék lenni. Igyekeznék bátorítani / ösztönzi a társamat, hogy merjen élni.


A munkám fizikailag elég ingerszegény, napi 8 óra ülés után számomra fontos az, hogy sportoljak, szóval ha a párom számára kevésbé lenne fontos a mozgás / sport, akkor ezzel lehet, hogy az agyára mennék, de nem erőltetném rá a saját életmódomat. Valószínűleg egy hasonló lánnyal tudnám könnyen összeegyeztetni az életemet.


Összességében pörgős, kalandvágyó (nyilván nem szexuálisan 3. személlyel), támogató lennék. Emellett sokszor elég önfejű, makacs tudok lenni hogy valami negatívabbat is írjak.

2022. máj. 29. 21:35
 24/35 anonim válasza:

Komolyabbra? Szerintem nem lennék megfelelő, volt innen több párkapcsolatom, kiégtem...most rá kell pihennem.


Lazábbra volt több is 1 év körüliek mostanság (egyszerre egy). Ott a jellegéből ítélve jobban helytálltam.


Komolyra nem tudom mikor leszek újra készen, mivel a végén saját magamban csalódtam...

2022. máj. 29. 21:37
 25/35 Gymnospermatophyta válasza:

Itt írhat akárki akármit, nem biztos, hogy az úgy is lenne. Persze azt sem kell kizárni, hogy valóban hasonló helyzet állna fenn.


Mivel sok tapasztalatom nincs, ezért konkrétan nem tudom, hogy tényleg úgy sülne-e el, ahogyan én azt elképzelem. Az az egy biztos, hogy rossz társ nem szeretnék lenni, tehát biztosan törekednék arra, hogy nem csak nekem, de a másiknak is jó legyen. :)

Az, hogy megértő, kedves (ez kapcsolaton kívül is jelen van, szvsz nem nagy cucc), őszinte, hűséges stb... már le sem írom, annyira sablonnak hangzik és biztosan sokan úgy gondolják, hogy "mindenki ezt mondja aztán a valóságban közük nincs hozzá" stb. szóval, ja:D Ettől függetlenül így gondolom és ezek nem egy eget rengető meg ritka tulajdonságok vagy legalábbis nem annak kellene lenniük.


Amire eddig szántam időt és elterveztem, azután is jelen lenne, ugyan akkor igyekeznék a másikkal is foglalkozni és időt szánni rá. Nem vagy a lehető legkevesebbet szeretnék veszekedni. Amondó vagyok, hogy mindent meglehet beszélni. Tehát erre törekednék. Az, hogy ideges vagy nem old meg semmit (néha természetes persze, hogy van ami fel_basz).


Mindent nem írok le, nem is lehetne, hosszú lenne és egyelőre csak ábrándozás meg álmodozás:D Sok minden múlik azon is, hogy milyen a másik, nem csak rajtam áll minden ugye. Reméljük minden tekintetben a legjobbakat. :)

2022. máj. 29. 22:00
 26/35 anonim válasza:
Sok ferfi teljesen ketsegbeesetten keres tarsat. Vannak akik egy teljes monologot irnak magukrol, pedig mik az eselyei hogy egy helyes , csinos lany rad ir hogy o ismerkedni akar es pont a kozeledben lakik
2022. máj. 30. 02:02
 27/35 anonim válasza:
Én nem szeretném az itteni pancserekhez sorolni magam,csak azért mert nincs most nőm :D szóval inkább nem is válaszolok.
2022. máj. 30. 04:01
 28/35 anonim válasza:
#27: Pedig ugyan olyan pancser vagy te is, hehe.
2022. máj. 30. 06:37
 29/35 anonim válasza:

Én remek szex társ vagyok.Nejem mellett 2-3 nőt is tartok,jól elvagyunk.🙂

Van egy állandó,a többi beugrós.

Az állandóval nagyon jól kijövünk nem csak szex terén.🙃

2022. máj. 30. 06:42
 30/35 anonim válasza:
Ez erősen függene tőled is kérdező, hogy mik az elvárásaid, céljaid egy ilyen jellegű ismeretséggel. Ha csak úgy összeülnél valakivel dumálgatni, esetleg csatangolni a környéken, főleg az országhatárainkon belül, eljárni együtt érdekes rendezvényekre, stb. erre kb. egynek szerintem megtenném én is. Ikerlángnak már nem biztos.
2022. máj. 30. 13:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!