Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az itt tobzódó egyedülálló...

Az itt tobzódó egyedülálló férfiaktól kérdezem. Milyen társak lennétek? Csak őszintén! Hátha...

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 17:27
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:

Kezdem a rosszal.

Az a baj, hogy féltékeny típus is vagyok. Bár ez őszintén engem is zavar, nem mindíg voltam ilyen, ez nálam kialakult. Mindíg próbálok rajta dolgozni, de többet vagyok szingli, mint kapcsolatban.

Szóval ilyen téren megértés és türelem kell hozzám. Az bevált módszer, hogy ha van valami bajom, akkor leülünk és átbeszéljük a dolgokat, ez sokat segít nekem a dolgokban.


Amúgy egy hűséges pasi vagyok, csak tartós kapcsolat érdekel, alkalmi nem. Szeretek poénkodni.

Bújós alkat vagyok.

Hirtelen, csak ennyi jut eszembe.

24/f

2022. máj. 29. 19:12
 12/35 anonim válasza:
Én mondjuk csak néha jövök ide, de hát, nem tudom igazából:D Az igazi mellett szerintem nagyon is jó társ lennék, de az eddigieknél mindig elvesztettem az érdeklődésem és hát egy fasz voltam velük.
2022. máj. 29. 19:24
 13/35 anonim válasza:
A leendo parom kap majd figyelmet, torodest, sok minosegi egyutt toltott idot. A lelki tarsa leszek, szeretetemet ki tudom mutatni, tamogatom ot - meg akkor is, ha az a valami csak neki fontos. Kommunikaciot nem emlitem, mert ez a legalapvetobb dolog egy kapcsolatban. Csunya sem vagyok.. Aztan nem is irnek tobb reklamszoveget mert az, hogy milyen lennek vagy mit tudnek nyujtani egy kapcsolatban nagyban fugg a notol is.
2022. máj. 29. 19:37
 14/35 anonim válasza:

Szar, mikor pedig már elég lelki fröccsöt kaptam, hogy úton vagyok a változás felé.

Már végképp szar :'D

Néha ütni kell a fejem, hogy eszén legyek, hajlamos vagyok eltérni az eredetileg fontos dolgoktól, ilyen 7 évnyi kitérésre gondolok, cigi,letargia.

De már kifelé a gödörből :)

2022. máj. 29. 19:39
 15/35 anonim válasza:
Kiváló szextárs.
2022. máj. 29. 19:43
 16/35 anonim válasza:
Nem unatkoznánk, csak túl gyorsan élek.
2022. máj. 29. 19:50
 17/35 anonim válasza:
Hűséges, őszinte és megbízható.
2022. máj. 29. 19:53
 18/35 anonim válasza:

Jó kérdés. Mióta szakított a barátnőm velem én is elgondolkozom ezen.

Teljes odaadással kezeltem a kapcsolatot, mindig őt helyeztem magam elé, soha nem csaltam meg. De hát valamikor ez sem elég sajnos.

2022. máj. 29. 19:59
 19/35 anonim válasza:
Mellém egy domináns nő lenne jó, akivel kölcsönösen kiegészítenénk egymás tulajdonságait.
2022. máj. 29. 20:01
 20/35 anonim válasza:
Őszinte, gondoskodó, figyelmes
2022. máj. 29. 20:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!