Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

A kérdésre valószínűleg én is tudom a választ (xd), de hátha tud vki segíteni.


Szóval egy ideje beszélgetek egy sráccal és én tudom, hogy ő rendes de valamiért egyszerűen nem érdekel úgy, mint pasi.


Tudom, hogy most jönne az a rész, hogy "magasak az elvárások" stb. De miért olyan nagy kérés az a mai világban, hogy kölcsönös legyen az érdeklődés? Most tényleg komolyan kérdezem. Olyan rosszul érzem magamat.. de a nőknél minden érzelmi alapon működik, miért olyan nagy baj, ha te tényleg konkrétan azt a személyt akarod akivel vagy, ahelyett, hogy "csaj legyen végre valakid".


És nem, engem egyáltalán nem érdekelnek a "rossz fiúk", meg a hülyegyerekek stb. Néhány hónapja találkoztam vkivel (szintén a rendes kategóriával), és azonnal megjött minden olyan érzés aminek kéne, elég egyértelműen neki is, csak ő foglalt volt, így itt végetért a történet.


De attól, hogy vki. rendes velünk, nem várhatja el, hogy mi úgy nézzünk rá, azért mert ő azt teszi.


Lányok, fiúk válaszára és véleményére is kíváncsi vagyok mert én már őszintén belezavarodtam ebbe az egészbe.


2022. máj. 15. 14:10
 1/7 anonim válasza:
Igen.
2022. máj. 15. 15:48
 2/7 anonim válasza:

Kerültem már sajnos ilyen helyzetbe, hogy nagyon megszerettem valakit, de bármennyire is összeillettünk és voltunk különlegesek egymásnak, neki valószínűleg nem voltam elég jó (külsőre). Bárhogy is szerettem volna a dolgot hiába volt az egész. Nekem az a tapasztalatom, hogy külső nélkül a belső nem jelent gyakorlatilag semmit, és ez a szomorú valóság. Maximum ha össze is jönnek ezek az emberek, a vége az lesz, hogy ha jön a nő vagy a férfi életébe egy sokkal vonzóbb karakter, akkor csak abba fog beleszeretni és dobja a másikat. (Szintén valószínűleg megtörtént eset velem)

Szinte biztos, hogy csak annál fogod érezni ezt a "szerelem" érzést, aki külsőre nagyon vonz és megmozgatja a gondolataid.


F

2022. máj. 15. 15:54
 3/7 anonim válasza:

Van egy barátitársaság amiben benne vagyok, és az ott lévőeknek ilyenek. Baromi idegesítőek. Nem véletlenül kerülöm őket lassan... Elmegyek velük, és egész este azt hallgatom milyen "szerelmi háromszögek" vannak, közben meg azt sem tudják egyáltalán melyik suliba jár a másik..


Az idegesítőbb volt amikor az egyik srác a lányra volt mérges, mert annak nem tetszett, de a fiú soha nem lépett semmit sem az ügy érdekében. Biztos igaz szerelem volt...



4 év alatt 2 párkapcsolatom volt, és nem loholok a következőért, pedig az utolsó lassan 1 éve volt. Valahogyan nem izgat, lehet 30 évesen egyedül leszek, de legalább nem másodjára leszek elvállt...


18/F

2022. máj. 15. 16:18
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es ezt csak az álszent emberek tagadják le, biztos h ez így van.


Amúgy egyszer találkoztam egy sráccal, aki nekem hát..nem jött be egyáltalán és miután hazaértem órákig irogatott h ő milyen szerelmes lett belém, meg akár még aznap találkozzunk mégegyszer stb. Még évekre rá is képes rámírni néha és olyan kellemetlen. Na most ez egy olyan szituáció, ahol ennyi erővel (kedves hármas), neki én tetszhetek, de nekem ő már ne, mi?


Minden srác azt állítja, hogy a nőknek (úgy általában) magasak az elvárásai. De felmerül a kérdés, hogy a nőknek akkor nem lehetnek? Annak aki rámír vagy kezdeményez alapból lement ez a kör h tetszik-e vagy sem.


A srácokat se kényszeríti senki h randizni hívjanak olyan lányt aki nem is kell nekik, mégis mindig a csaj a szar ha nem jó neki.


Abban az esetben ahol a srác nem kezdeményezett teljesen igazad van amúgy. És én se keresek semmit szándékosan, csak mindig rosszul érzem magam amikor ez a helyzet kialakul..

2022. máj. 15. 17:16
 5/7 anonim válasza:

Szerintem az a probléma forrása, hogy sokan nem látják reálisan magukat és a nekik tetsző kategória nem egy "ligában" van velük. Sok frusztrációt okozhat az ha valaki azt érzi, hogy senkinek sem kell. Akár tesz érte, akár nem (utóbbi esetben nagyon is jogos az érzés).


Ettől te nem leszel szemét ha offolod őket.

2022. máj. 15. 17:55
 6/7 anonim válasza:
Én ugyan így jártam,nagyon jól elvoltunk illetünk egymáshoz,de egyszerűen nem volt az esetem ez most akármennyire rossz de ha ránéztem semmilyen vonzalmat nem találtam így meg nem lett volna értelme tovább folytatni csak egymás idejét raboltuk volna,rossz volt szétválni de nem volt más meg oldás. Aki nem az esetem már elsőre az nem is lesz sosem. Igazából nagyon sajnáltam hogy ez miatt kellett végett vetni de később csak rosszabb lett volna ha belemegyek úgy hogy nem tetszik.
2022. máj. 16. 15:07
 7/7 anonim válasza:
Igen.
2022. máj. 17. 05:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!