Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Velem van a baj, ha én az...

Velem van a baj, ha én az oroszok és az ukránok szempontjait, igazságait és egyben bűneit, hibáit, tévedéseit is érteni vélem?

Figyelt kérdés

Körülöttem már megint két szélsőséges tábort látok, egy Putyinimádó csoportot, aki Zelenszkijt Bidennel együtt meg tudná fojtani egy pohár vízben és egy Putyingyűlölő tábort, akik meg az ukránokat szent népnek látják és Putyint a megtestesült, eszét veszett gonosznak, a népével együtt.


Miért csak feketében és fehérben képes látni a világot az emberek 99%-a?



2022. márc. 8. 19:15
A kérdező szavazást indított:
Ez a dolog szerintem is fekete-fehér
Ez a dolog szerintem sem fekete-fehér
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Kedves kérdező tudod, hogy miért fekete fehér sokak szemébe? Azért, mert olyan világban élünk, ahol az emberek mindenféle hülyeséget bevesznek és úgy alakítanak ki véleményt.
2022. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
A környezetemben a legértelmesebb emberek mind kettőn áll a vásár szituációnak tartják ezt. Senki nem értékeli kizárólag Putyin elfajulásának, de ezek az emberek már a mostani háború előtt is értették mit művelt pl. az USA az elmúlt 50 évben ami ártatlan civilek, gyermekek tömeges halálát okozta.
2022. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan ez a cél, oszd meg és uralkodj! Jelen esetben ha nem dicsőíted ukrajnát, akkor egy rossz ember vagy mert putyint a diktátort támogatod, ha nem oltatod be magad, rossz ember vagy mert a többieket veszélyezteted, ha lmtq közösség ellenszenves számodra, akkor egy homofób rossz ember vagy stb... Ez megy már évek óta, nem vetted észre?
2022. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Isti22 ***** válasza:
20%
Mondjuk mert ez a szitu éppenséggel eléggé fekete-fehér...?
2022. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem, utolsó, nem az. Ha annyit látsz az egészből, hogy Oroszország megtámadta Ukrajnát és ennyi, nagyon szűk látókörrel rendelkezhetsz. Putyin lépése reakció volt.
2022. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Isti22 ***** válasza:
19%
Minden lépés reakció, Putyiné viszont aránytalanul szélsőséges. Ti meg véditek a relativizálással. 1956 leverése is válaszreakció volt, igaz? :)
2022. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3:

Ismerős az okfejtésed, ez szokott úgy folytatódni hogy Zelenszkijt az amerikaiak (súlyosabb esetben: a háttérhatalom) küldték és az ukránok megvezetett nép és nem is igazi ország stb stb. Ez pedig az ukránok szempontjait és igazságát hagyja teljesen figyelmen kívül.

2022. márc. 8. 20:46
 8/11 A kérdező kommentje:

4:

Azért nem az, mert az ukránok mostani szenvedését megelőzte az oroszok folytatólagos megalázása az USA által (NATO nyomulas kelet fele), megelőzte az ukrajnai oroszok jogfosztása, megelőzte a minszki egyezményekben megadni vállalt donbaszi autonómia elszabotálása az ukrán kormány által, stb.


Vagyis sem az USA, sem Ukrajna nem szeplőtelen szűz a történetben.

2022. márc. 8. 20:49
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7. Akkor nem érted a lényeget. Van egy narratíva ami az összes embereket elérő kommunikációs eszközön éjjel-nappal folyik. Mint egy elmeprogram. Van egy általuk megkomponált (jó, vagy igaz) és van az ellenkezője a "rossz" és a "hamis". Vagy beállsz a sorba és elfogadod amit rád akarnak erőltetni mint az általuk beállított igazság, vagy pedig ellenség vagy akit minden eszközzel démonizálnak. Így osztják meg folyamatosan a társadalmat, rombolják a morális értékeket, próbálják eltörölni a népek identitását, egyik oldalt a másik ellen fordítják céljaik elérése érdekében stb... Egy engedelmes, kritikus gondolkodásra képtelen, identitását veszített, teljesen kontroll alatt tartott emberiséget akarnak létrehozni, akik nem tesznek fel kérdéseket.
2022. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Isti22 ***** válasza:
0%

ma 20:49


De, teljesen az. Én azt mondom, hogy anyukád csúnya, te meg cserébe halálra kínzol engem és a családomat, és szerinted ez rendben van így.

2022. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!