Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan, aki szereti a...

Van itt olyan, aki szereti a szeretet igényesebb férfiakat?

Figyelt kérdés

A kérdés nem főként ismerkedés jellegű.

Inkább csak egy teszt.

Nem rég lett vége az előző kapcsolatomnak, és az indokok között ott volt az is, hogy "túlságosan szerettem"

Szóval léteznek olyan lányok akik ezt igénylik és keresik?

22f



2022. máj. 6. 16:21
 1/9 anonim válasza:
Azért mondta ezt mert neki simán nem jön be a ,,szerelem nyelved" vagy szépen meg akarta fogalmazni hogy 0-24 a nyakán vagy?
2022. máj. 6. 16:38
 2/9 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem tudom.

Ha vissza gondolok, tudatosan is igyekeztem el kerülni.

Hogy ezt érezze.

Egyszerűen csak ki mutattam mennyire szeretem.

2022. máj. 6. 16:40
 3/9 anonim válasza:
És hogyan mutattad ki pontosan?
2022. máj. 6. 16:44
 4/9 anonim válasza:

Én nem tudom, mit jelent az, hogy "túlságosan szeretted"? :S


Amire gondolni tudok:

- "megfojtod" a szeretetetted, esetleg nem is engedted, hogy egyedül bármit csináljon, így elveszítette a saját személyiség, mintha nem is lenne önálló ember

- féltékenykedtél, nem hagytad, hogy saját barátai legyenek, és velük bármit csináljon nélküled


Ezek közül valami igaz?

Csak erre tudok gondolni a megfogalmazás alapján.

2022. máj. 6. 16:47
 5/9 anonim válasza:

Lányként én is megkaptam ezt egyszer, bár nálunk már ez a kapcsolat előtt kibukott, hogy nem passzol össze. Mondjuk tényleg nem mindegy, hogy nálad is ez milyen formában nyilvánul meg.

Az sosem jó, ha tényleg egész nap a nyakán lógsz, vagy féltékenykedsz, de mivel különbözőek az emberek igényei, ami neked kevés, neki sok lehet. Azért ne add fel, van lányban is ilyen.

2022. máj. 6. 17:21
 6/9 anonim válasza:

Akkor szokott ez lenni problema, ha a szerelem egyoldalu. Van e normalis lany?

Van e normalis ember? Valahol mar a tinik is serultek, serulnek, ergo nincs….

Elj a manak

2022. máj. 7. 09:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezt lehet elengedem :D
2022. máj. 7. 10:15
 8/9 anonim válasza:
Miért akarnád feladni? Egy csalódás nem a világ vége
2022. máj. 7. 13:26
 9/9 anonim válasza:

Én nagyon is szeretem! Én egy amúgy is romantikus és gondoskodó típus vagyok. Imádom amikor szeretgetnek és szeretgethetek, gondoskodhatok másokról.

Persze szeretek egyedül lenni és magamban ellenni miközben valamit csinálok, de az idő nagy részében igénylem, hogy valaki rendesen ki tudja felém mutatni a szeretetét irántam, bújós legyen, babusgassuk egymást stb.

Exem gyűlölte még a kézfogást is, semmit nem lehetett vele csinálni, kb szobatársak voltunk, akik a végére ki nem állhatták egymást a szeretet nyelvünkbéli különbségek miatt (is). Majd te is megtalálod azt a személyt, aki értékel téged és szívvel fogadja majd a szereteted kinyilvánításait, ne add fel! :)

21/N

2022. máj. 21. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!