Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van ilyen lány?

Van ilyen lány?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok, Miskolchoz közel lakom, és rettenetesen egyedül érzem magam.


Szeretnék szeretni, szeretnék szeretve lenni. Szeretnék gondoskodni melette lenni mikor esetleg szomorú, és szeretném ha bármi is jön, ott lenni egymásnak.



Ha lenne kedved ismerkedni, írj bátran. Nem érdekel, hogy topp model vagy, vagy molett.


Én a szemeiden át a szívedet, a lalkedet látom.


Remélem akad hasonló sorsú lány/nő aki hasonló cipőben és egymásra találhatunk.



2022. ápr. 15. 09:25
 1/8 anonim válasza:

Elég ritka az, ha egy ilyen szöveggel megérintesz bárkit is, főleg 38 évesen. Ennél lehetne több eszed. Ennyire ne legyél már elkeseredett.


Értem én, hogy kapuzárási pánik, meg reménytelenség, de ez inkább taszító, mikor valaki ennyire lesajnáló magával szemben.

2022. ápr. 15. 23:55
 2/8 A kérdező kommentje:

Olyan felemelő, hogy mimdig jön egy anonim ember aki meg magyarázza a dolgokat.



A mlddiknak javaslom zárják le ezt a társkereső részleget. Kb 0 értelme van.....

2022. ápr. 16. 11:36
 3/8 anonim válasza:
Ahelyett, hogy megsértődsz, talán el kéne gondolkodnod azon, amit írtam. Az igazság sokszor fáj, de az érdekedben írtam, amit. Ha ez nem jön át, sajnállak.
2022. ápr. 16. 11:41
 4/8 A kérdező kommentje:

Félre értettél.


Bár tény, rosszul fogalmaztam.


Inkább neked akartam igazat adni.


Tudod 10 év házasság van mögöttem, a volt feleségemet a főnökével találtam egy ágyban. Talán innen jön az elkeseredetség.


Ha megbántottalak, ne haragudj.


De 38 évesen én már csak ilyen reménytelenül romantikus, vagy csúnyábban fogalmazva érzelmileg hülye vagyok, hogy hiszek még a mesékben...

2022. ápr. 16. 22:41
 5/8 anonim válasza:

Nos, az biztos, hogy én túl nyersen fogalmaztam, bocsánat.


De lényegében tényleg neked akartam ezzel jót. Elhiszem, hogy nehéz és sok dolgon mentél keresztül, de minden tekintetben jobban jársz, ha először igyekszel fejleszteni magad, érzelmileg stabilabbá válni. Ez sokkal kelendőbb és szimpatikusabb a nőknek.

2022. ápr. 16. 23:05
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazad lehet.


1 éve történt, de olyan mintha tegnap lett volna.


Köszönöm szépen a válaszod. Hidd el még ha nyers is voltál sokat segítettél.

2022. ápr. 16. 23:15
 7/8 anonim válasza:
Sok sikert, menni fog ez :)
2022. ápr. 16. 23:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem. És köszönöm. Ezzel a pár sorral is hidd el sokat segítettél. :)
2022. ápr. 16. 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!