Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ennyi idősen már gáz ha még...

Ennyi idősen már gáz ha még csókig sem jutottam?

Figyelt kérdés

2 hónapja töltöttem a 19-et.

Pár honappal ezelőttig úgy voltam vele, hogy inkább szeretnék a tanulásra most pedig a munkámra koncentrálni, de ahogy tellik az idő egyre gázabbnak érzem, hogy még egy csókig sem jutottam egy lánnyal soha. A legnagyobb erdeményem az, hogy 9.-ben megölelt egyik lány osztálytársam, aki később bevallotta, hogy szerelmes volt belém. A külsőmmel nincs szerintem baj, kaptam már dicséretet is lányoktól, de amióta nem járok suliba nem is tudok élőben sehol ismerkedni. A munkahelyemen nem dolgozik velem egykorú lány, bulizni nagyon ritkán járok, nem igazán az én világom, baráti társasággal is elég ritkán megyek olyan helyre ahol lehetne ismerkedne, a dolgot pedig az is nehezíti, hogy szociális szorongásom van és borzasztóan stresszelek ha nagynehezen elmegyek egy buliba vagy fesztiválra.

Interneten próbálkozom egy ideje, jelenleg is ismerkedem egy nagyon szimpatikus lánnyal, viszont itt a távolság a nagy probléma, van közöttünk 250 km, tehát elég nehéz lenne elhívni őt randira. Az a baj, ahogy telnek a hónapok egyre jobban stresszelek és vannak napok amikor egésznap ez jár a fejembe, hogy hogy lehettem ennyire balfasz, hogy egy kapcsolatom sem volt eddig. Talán annyira nem ritka ez a dolog, mert fiúkat és lányokat is ismerek, akik ugyanebben a helyzetben vannak és velem egykorúak, csak attól tartok eltelik pár év és ugyanitt fogok tartani, akkor pedig már tényleg nagyon gáz lesz.

Jól érzem, hogy ez nagyon gáz, vagy ne pánikoljak rajta ennyire?



2022. ápr. 23. 19:16
 1/10 anonim válasza:
nem kicsit ház hogy őszinte legyek, ennyi idősen a férfiak 90%-a már több lányt is megfektetett
2022. ápr. 23. 19:20
 2/10 anonim válasza:
Nem gáz haver, de ne stresszelj rá, a nők megérzik,és annál nehezebben fog összejönni. Baráti társaságot alakits ki, gyozd le a szorongásod, és majd kialakul valami. Dr ne az a cél legyen előtted,hogy csak legyen már valami csaj:)
2022. ápr. 23. 19:26
 3/10 anonim válasza:
Nem gáz ( és nem ház, ugye 1-es) Bátorság! Jobban figyelj oda arra a lányra, aki tetszik - ne évek múlva tudd meg, hogy "szerelmes VOLT beléd". Sőt! Aki tetszik, azt hódítsd meg - kedvesen, figyelmesen keresd a társaságát, beszélgess, hívd meg a egy fagylaltra - és humorral, a félénk lányokat az feloldja...
2022. ápr. 23. 19:29
 4/10 anonim válasza:
Nem gáz, de legyél nyitottabb.
2022. ápr. 23. 21:17
 5/10 anonim válasza:

31 vagyok - szűz.

Mert én így döntöttem.

2022. ápr. 24. 01:41
 6/10 anonim válasza:
Nem gáz, én 18 évesen kezdeményeztem életemben elöször, abban az évben is volt az első randim. Utána 19 évesen volt az első csókom, most 20 évesen meg alakukóban van egy csajjal a dolog. Ugyhogy fel a fejjel
2022. ápr. 24. 10:36
 7/10 anonim válasza:

Nem gáz egyáltalán, 19 évesen még nagyon fiatal vagy és életed felét se élted még meg, bőven van időd mindenre hidd el.

Ne stresszelj ezen csak magadnak artasz vele

2022. ápr. 24. 13:08
 8/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Az lenne gáz, ha csak azért csókolóznál, vag még többet is tennél, mert hátha gáz... Felnőtt ember vagy. Tiszteld azt, akibe majd szerelmes leszel annyira, hogy nem csókolózol, stb. olyannal, akit nem is igazán szeretsz. Meg - nem mellesleg! - saját magadat is tiszteld annyira!
2022. ápr. 25. 20:00
 9/10 anonim válasza:

22 éves vagyok lassan, nos, az én esetemben ez már kicsit gázabb.

Előtted viszont ott van még az egyetem, technikum stb, bőven lesz lehetőséged ismerkedni.

2022. ápr. 26. 13:33
 10/10 anonim válasza:

"22 éves vagyok lassan, nos, az én esetemben ez már kicsit gázabb."

Nem, egyáltalán nem gáz a te esetedben sem. Akit ti kerestek, az nem olyanra vágyik, akinél csak a sokadikak lehetnek a sorban, csupán csak egy a sok közül. Értékeljétek benne ezt azzal, hogy nem az alkalmat keresitek, hanem őt magát!

2022. ápr. 26. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!