Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek lenne kedve ismerked...

Valakinek lenne kedve ismerkedni? 23/F

Figyelt kérdés

Elsősorban 23 éves vagy az alatti, egyedülálló lányokkal beszélgetnék szívesen :).


Rólam: A főváros pesti részén élek, a nagykörúton belül. Bringás futár vagyok, szeretem, egyelőre, régebben is sokat bicikliztem, versenyeztem is. Pár éve elkezdtem súlyokkal is edzeni konditerembe, valamint saját testsúlyos nyújtásokat végezni, szóval a mozgás heti 30-40 órát is szerepel akár az életemben, elég intenzíven is. Szeretem az állatokat, szeretek főzni is, ezért húsmentes, később tej és tojásmentes étkezésre álltam rá. Ennek ellenére nem zavar ha valaki másképp él, bár szeretek hatni az emberekre és örülök, ha tudok nekik segíteni, hogy jobb legyen az életük.


Kicsit spirituális beállítottságú vagyok, nagyon szeretem a művészeteket is, a szép, esztétikus dolgokat, vagy azokat az embereket, akik mernek másképp gondolkodni és tudnak jól érvelni, elgondolkodtató dolgokat mondani. Alapvetően elég tág és univerzális az érdeklődésem, sok mindenre nyitott vagyok, próbálom tágítani a látóköröm és az ismereteim. De az életfelfogásom része az is, hogy nem szabad túl komolyan venni sem magunkat, sem az életet :).


Olyan emberek társaságát szeretem, akik rugalmasak, nyitottak, humorosak, sok mindent megkérdőjeleznek, több szemszögből megnéznek dolgokat, van igényük ilyen dolgokra is.



2022. ápr. 20. 16:43
 1/1 anonim válasza:
Magasság súlyod?
2022. ápr. 25. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!