Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Békés megyeiek! Valakinek van...

Békés megyeiek! Valakinek van kedve ismerkedni vagy barátkozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 25 éves, 165 cm magas hetero lány vagyok. Nem plázacica típus és nem vagyok bulizós típus. Személyiség elemzéssel foglalkozok vállalkozásban, de még tanulom is. Aki szeretne ismerkedni/barátkozni az nyugodtan írjon privátot 26-32 éves korig. Elsősorban Mezőkovácsháza környékéről ismerkednék. Lányok is írhatnak, de csak barátkozás céljából. Férfi ideálom: Intelligens, magabiztos, céltudatos, határozott, szeret barkácsolni, tud szerelni szóval gyakorlatias, nem panelben tervezi leélni az életét hanem önellátásra törekszik. Nem telefonfüggő, nem dohányzik. Külsőre nem vékony, de nem is nagyon duci, minimum 170 cm, nem feminim hajlamú, határozott kiállású, felelősségteljes. Csak olyan írjon aki komoly, hosszútávú kapcsolatot szeretne. Illetve akinek nem feltétel a hosszú haj és a modell alkat. Azért online ismerkedek, mert nem olyan rég költöztünk ide és nem ismerem még igazán a környéket.

2022. ápr. 12. 16:44
 1/3 anonim válasza:
Pszichológiát tanulsz?
2022. ápr. 13. 18:51
 2/3 anonim válasza:
Írj :)
2023. jún. 7. 17:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 1 éve tettem ki a kérdést és mivel többen mostanában írtok rám így ki írom, hogy a társkeresés része már nem aktuális. De aki beszélgetni szeretne itt azzal szívesen beszélgetek.
2023. jún. 7. 19:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!