Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kellene ismerkednem?...

Hogyan kellene ismerkednem? Pl instan gondoltam es rairok, csak nem tudom hogy. Szia mizuval nem tudok ervenyesulni. Valami otletetek hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 15:21
 1/4 anonim válasza:
A kép alapján látszik mivel foglalkozik, vagy milyen hobbija van kérdez rá arra.
2022. ápr. 16. 15:26
 2/4 anonim válasza:

Én régen az iwiw-en, aztán a face-n, majd itt a gyakorin ismerkedtem meg hosszútávon valakivel. Az arányaim nagyon jók, több sikeres próbálkozásom volt, mint nem sikeres (nincs válasz, vagy elutasítás), Hozzáteszem, nem sűrűn ismerkedem így.

Sok spontán és szellemes beszélgetés van, és valóban odafigyelek a másikra, és ezt is kapom.

Általában nem direkt ismerkedéssel kezdek, nem is feltétlenül ez a szándék: egyik esetben valami műszaki cikkes hirdetés volt, a másikban valaki állást keresett stb. de volt, hogy valamimet belájkolta, és mivel ő volt az egyedüli, akkor ráírtam, hogy megköszönöm, és ebből lett egy beszélgetés.

2022. ápr. 16. 15:41
 3/4 anonim válasza:
f/l vagy?
2022. ápr. 16. 16:13
 4/4 anonim válasza:
Én a humort használom mindig az ismerkedésben. Nekem nagyon bejött. De nem erőltetetten. A spontán beszélgetések mindig jól sültek el. Nem dicséred magad az egekbe, mert visszaüt.
2022. ápr. 17. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!