Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan férfi?…

Van olyan férfi?…

Figyelt kérdés
Van olyan férfi, aki már nagyon szeretne gyereket, de nem talált magának megfelelő társat ehhez? Bevállalna úgyis egy gyereket nyilván találkozások és sok beszélgetés után, hogy esetleg nem élünk együtt, de közösen neveljük a gyereket? Látogatja, elviszi, ilyesmi? Privát is jöhet, ha van ilyen illető.
2022. ápr. 16. 10:44
1 2
 11/13 anonim válasza:
Egy gyereknek normális család kell! Az az igazi, sajnos nekem nem adatott meg sokáig hogy teljes legyen a családom. szóval azért keresgélj vannak normális férfiak is!
2022. ápr. 16. 19:01
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Sajnálom az esetedet. Nekem volt családom, de egyáltalán nem volt jó, hogy együtt maradtak a szüleim. Szóval ez nagyon attól függ, hogy milyen az a család.

2022. ápr. 16. 19:34
 13/13 anonim válasza:

Merre laksz?

Lehet engem keresel?

2022. ápr. 17. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!