Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan férfi?…

Van olyan férfi?…

Figyelt kérdés
Van olyan férfi, aki már nagyon szeretne gyereket, de nem talált magának megfelelő társat ehhez? Bevállalna úgyis egy gyereket nyilván találkozások és sok beszélgetés után, hogy esetleg nem élünk együtt, de közösen neveljük a gyereket? Látogatja, elviszi, ilyesmi? Privát is jöhet, ha van ilyen illető.
2022. ápr. 16. 10:44
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ez az oldal nem arra van, hogy itt keress donort.

Jelentettem a kérdésed.

2022. ápr. 16. 10:47
 2/13 anonim válasza:
Én a hatóságoknál jelentettem.🤣
2022. ápr. 16. 11:15
 3/13 anonim válasza:

Elváltam, van egy gyönyörű ötéves kisfiam, aki velem maradt szerencsére. Szeretnék neki (fél)tesót. Normális családot.


Van, és a fiam bizonyíték rá, hogy lehet is. De azért ez egy kicsit összetettebb. Miért nem akarsz családban nevelni gyereket?


F, 42

2022. ápr. 16. 11:21
 4/13 anonim válasza:
Én szeretnék gyereket, de családot is. Többre vágyok a hétvégi apaságnál. Miért nem szeretnél családot?
2022. ápr. 16. 11:45
 5/13 anonim válasza:

Hát szerintem ez így elég fura. Ilyen általában akkor szokott történni, ha maga a kapcsolat nem sikerült. De egyből így indítani egy kapcsolatot? Kifejezetten fura kérés. Ha akarod leírhatod a miértjeidet privátban. Kíváncsi vagyok rá. Meg képet is mutathatsz magadról, ha már van merszed egy ilyen jellegű kérdést is feltenni. Ha gondolod magadról is mesélhetsz. Szeretnélek megérteni.


F

2022. ápr. 16. 12:49
 6/13 anonim válasza:

Én nagyon szeretnék már, de azért ez így egy kicsit önző dolog a részedről.

Neked jó lenne mert lenne egy spermadonorod ingyen, aki utána még vállalja a gyerek nevelés felét is, mind anyagilag, mint időben.


Nekem ebben mi a jó?


34/f

2022. ápr. 16. 15:00
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem zárkózom el a családtól sem, de eddigi tapasztalataim szerint a férfiaknak fontosabb a pénz, a karrier. Család, gyerek nem kell. Ismerkedés elején persze, akkor mondanak, meg ígérnek mindent. Majd mikor eltelik fél év-1 év, jönnek a kifogások, meg az időhúzás. Igen, akar összeköltözni, de majd. Akar családot is, de majd. Mikor megkérdem mikor az a majd, felvázolnak egy 20 éves tervet, és közlik hogy majd utána. Nekem erre nem igazán van időm, sem kedvem hozzá. 20 éve keresem a társamat, de sajnos én már erről lemondtam. Nem ingyen donorról van szó, hiszen az másképp is megoldható, de simán kifizetem a spermabankot is. A gyereknek kellene apa is. És sokszor van olyan is pl, hogy meleg pár szeretne gyereket, és keres(nek) anyát. Így gondoltam, sokféleképpen működhet a dolog, hisz az emberek sokfélék, sokféle elképzeléssel, igénnyel.

37N

2022. ápr. 16. 15:51
 8/13 anonim válasza:
Ötös vagyok. Hát ez amit leírtál, elég kemény. Mint amikor az élet ököllel pofon vág. Amúgy szerintem még van időd normálisan kialakított kapcsolatra is, de ez sem elítélendő, amit behoztál a képbe mint egy alternatív szál. Kár hogy nem írtál pl privátban többet magadról. De legalább a motivációd érthető.
2022. ápr. 16. 15:59
 9/13 anonim válasza:

Négyes vagyok. Én meg tudlak érteni. Amit leírtál, abból nem egy dolog igaz rám is. Olyan mintha részben az én életemet írtad volna le. Még az életkorunk is majdnem megegyezik, mindössze egy év a különbség. Nagyon hasonló cipőben járunk.

Én is azt mondom, hogy ne add fel, bőven van időd olyan társat találni, akivel nem "kényszerből" válalsz gyereket. Lehet, hogy már meg is találtad, csak még nem tudsz róla.

2022. ápr. 16. 16:54
 10/13 anonim válasza:

szia!

Nem vagyok jó pasi, nem volt még barátnőm sem.

Viszont elgondolkodtam a kérdéseden.

Ha adnál esélyt szívesen beszélgetnék veled,megismernélek.

2022. ápr. 16. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!