Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, aki ismerked...

Van itt olyan nő, aki ismerkedne egy depressziós, magányos fiatal férfival?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm, félek ismerkedni. Párszor randiztam csak, de mindig lapátra tettek. Sajnos egyre elkeseredettebb vagyok, úgy látszik egyedül fogok meghalni. Próbáltam öngyilkos is lenni, de nem tudtam megtenni.

Kinézetre átlagos vagyok. 28 éves, budapesti.



2022. ápr. 6. 08:03
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ez nem belerúgás a kérdezőbe, inkább csak empátia azzal az emberrel kapcsolatban, akit összehoz a sors egy kezeletlen mentális sérülttel. Köztük vannak azok is, akik szépen eltitkolják ezeket a problémákat, hogy azután rázúdítsák az egészet a másikra.

Aki öngyilkosságot is megkísérelt, az ne tegye tönkre más életét is csak azért, hátha akkor jobb lesz neki. Nem lesz jobb, mert attól még a betegség nem múlik el, csak elrejti a dopaminfröccs néhány hónapra.

2022. ápr. 6. 14:27
 12/13 anonim válasza:

Engem is azért taszít rendkívül egy férfi ismerősöm, mert GYÓGYÍRKÉNT "használ" a házassági válságához.


Most már szinte nincs is kedvem találkozni vele - a hangulatingadozásai, a barátságtalan megnyilvánulásai olykor elég kegyetlenek is tudnak lenni.


Nagyon kevés, szinte elenyésző "közös" nevező van bennünk, azok még valamennyire össze tudnak tartani gyengén. (Közös érdeklődési körök.)


Kérdező! Hidd el, akár férfi, akár nő az ember, CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a viszonylagos lelki egyensúlyban lévő emberek társaságát keresik, őket kedvelik.


Valahogy próbáld magad SZINTRE hozni! Keress hobbikat, elfoglaltságokat! A sport is jót tehet, akár - ha megteheted - reggeli kocogás vagy akár gyaloglás a természetben egy virágágyás körül.


Mi keserít el annyira? Nincsenek munkahelyi sikereid? Szüleid? Testvéreid? Unokatestvérek? Haverok?


Munkahelyeden milyen a légkör? Kollégák, főnökség? Fizetéseddel mennyire vagy elégedett? Ki tudsz jönni a pénzedből? Jut minden ALAPVETŐ szükségletre? (Élelmiszer, rezsi, ruházkodás, tisztasági és tisztító szerek?)

2022. ápr. 7. 05:45
 13/13 anonim válasza:
Én is a mélyponton vagyok már. Vagy lesz valami vagy vége
2022. ápr. 24. 19:02
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!