Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Biszex, kedves, cuki, félénk...

Biszex, kedves, cuki, félénk fiú hol ismerkedjen? Ahol nem bántják?

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 12:52
 1/9 anonim válasza:
Irj :)
2022. márc. 27. 13:04
 2/9 A kérdező kommentje:
:(
2022. márc. 27. 13:11
 3/9 anonim válasza:
Én is ismerkedtem itt :)
2022. márc. 27. 15:07
 4/9 A kérdező kommentje:
#4 Miből gondolod?
2022. márc. 27. 15:18
 5/9 anonim válasza:
Korod?
2022. márc. 28. 14:37
 6/9 anonim válasza:
itt😁
2022. márc. 28. 18:54
 7/9 anonim válasza:

Ha nem ítéli el a szexualitásod akkor az már nagy +. Függ hogy melyik nemmel akarsz ismerkedni. Ahogy látom sok fiú van itt de azért nem kamu lányok is fellelhetők. Nem fog bántani mert ha beszélget veled akkor érdekled és elfogad.


Itt is lehet de..nem hosszú távúak ahogy eddig tapasztaltam. Ismerkedni tényleg bárhol lehet csak szépen kell kérdezni, felhozni. Gondolom neten akarsz. Fave csoportok, discord, insta, ilyen csoportok. Snapchatet soha nem használtam az nem tudod jó-e erre.

2022. márc. 28. 19:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem számít fiú, vagy lány az illető. Szívesen társalgok bárkivel. Amiket felsoroltál, azokat nem használom. Kivéve facebook, az is csak úgy van. A személyes találkozás híve vagyok. Ezt az oldalt azért csípem, mert anonim, és tök furi emberkék is vannak.
2022. márc. 28. 19:48
 9/9 anonim válasza:
Akkor ajánlom kiírni legalább a megyét, mert lehet valaki a közeledből látja ezt a kérdést. Már ha találkozás alatt nem a 3 órás vonat utakat érted 1 hónapban. Ha Pesti vagy akkor könnyű, de ezt a részét nem tapasztaltam sajna vidékiként.
2022. márc. 28. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!