Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Teljesen oda vagyok egy...

Teljesen oda vagyok egy férfiért, de nem kölcsönös. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A dolog sajnos nem egyszerű. Megismertem azt a férfit, aki külsőre az abszolút ideálom, a személyisége pedig teljesen elvarázsolt! Minden vágyam, hogy vele legyek. Sajnos ez nem kölcsönös. Kerülöm, amennyire lehet, próbálom kiverni a fejemből,de nem tudom. Közben igyekszem ismerkedni más férfiakkal,de nem érdekel rajta kívül senki. Ez így megy már 2 éve. Nagyon el vagyok keseredve. Van erre a helyzetre megoldás?

28/N



2022. márc. 21. 21:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem
2022. márc. 22. 21:03
 12/15 anonim válasza:
Sajnis igy hogy mindennap latod sose fogod elfelejteni sot meg rosszabb is lehet ha osszejon egy csajjal neked meg azt kell nezni ahogy ossze vannak bujva mindenhol
2022. márc. 23. 01:04
 13/15 A kérdező kommentje:
Sajnos már összejött
2022. márc. 23. 08:30
 14/15 anonim válasza:

Hát az jo szar

Ennél szarabb érzés a vilagon nincs amikor mással latod a szerelmed :(((

2022. márc. 23. 09:21
 15/15 anonim válasza:

Van ettől szarabb is!

Unokatesóm 2,5 évig járt egy szintén külsőleg belsőleg csodálatos férfihoz, másfél évig csalta vele a férjét.

Közben a faszi felcsinálta az egyik beosztottját, párhuzamosan kapcsolata volt + másik 3 nővel (csak amik kiderültek)

Aztán az unokatesóm is odament dolgozni, ahol a faszija. Szépen kezdtek kiderülni a dolgok a csodálatos pasiról: közel sem olyan kedves, mint azokon a heti 1-2 dugáson amire az unokatesóm eljárt hozzá, nem azért nem vett neki semmit 2,5 év alatt, mert nem akarta hogy lebukjanak, hanem azért mert egy sóher sz@r (nettó 500ezres fizetéssel) Ráadásul még a csetelésüket is mutogatta a haverjainak, meg körbeküldte. Köztük a képeket is amit az unokatesóm küldözgetett neki.

Minden 30 éves koruktól (egyidősek)

2022. márc. 24. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!