Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ilyenkor mégis mit lehet tenni?

Ilyenkor mégis mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2-3 hónapig beszélgettem egy 40 körüli férfival. Eleinte nehezen indult, én nagyobb rajongással voltam iránta, mint ő. Aztán szépen lassan egyre többet beszélgettünk, egyre mélyebb témákról, a végén már napi rendszerességgel. Nagyon sok mindenben egyezünk, érdeklődési kör, személyiség stb. Általában én többször kerestem őt, de ő is sokat érdeklődött, keresett, rengeteg kérdést tett fel, egyszóval úgy éreztem, viszonozva van az érdeklődésem. Én időközben elkezdtem megnyilni felé, amitől én borzasztóan rettegtem, és ezt számtalanszor meg is mondtam neki. Néhány nappal ezelőtt hirtelen fordulatot vett a kommunikációnk, aminek okaként rájöttem, hogy egy másik nő iránt érzett szerelmi csalódás miatt ilyen. Engem ez nagyon mélyen érintett, és megmondtam neki, hogy úgy érzem, csak szórakozott velem, és nem értem minek hagyta, hogy megnyiljak felé, és úgy érzem nagyon megbántott ezzel, és félreismertem. Erre nem nem hogy semmilyen válasz nem érkezett, de eltüntetett mindenhonnan. Érzem, hogy ez a düh és a harag reakciója, de cefet rosszul érzem magam azért, amiért kiálltam a saját magam bántottsága miatt. Mit tennétek a helyemben?
2022. márc. 14. 10:17
 1/6 anonim válasza:
Túl kell lépni rajta.
2022. márc. 14. 10:25
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jó eséllyel ezt fogom tenni. Nagyon bánt, hogy ezt nem lehetett megbeszélni, és nem értem, hogy miért jobb a totális választalanság.
2022. márc. 14. 10:32
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nem tud mit kezdeni a helyzettel. Nem volt neki tudatos, lehet fel sem fogja hogy mit csinált ezzel valójában....
2022. márc. 14. 10:48
 4/6 anonim válasza:

Nem tudom F vagy N vagy, igazából mindegy is most.

Sajnos ezen tényleg túl kell lépni..

Nem könnyű, főleg ha az ember beleélni magát, de sajnos nem tudunk mást tenni.

2022. márc. 14. 11:57
 5/6 anonim válasza:
Sajnos tényleg túl kell lépned. Valószínűleg ő hozzád menekült a gondjaitól. Végig kell gondolnom az intő jeleket és elengedni.
2022. márc. 14. 12:31
 6/6 anonim válasza:
Menj fel tinderre, kéthetente túl esel hasonlókon, a végén fel sem veszed. 😂😂😃 Érdekes világban élünk...
2022. márc. 15. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!